خانه / بانک کارآفرینی / کسب درآمد از فریلنسرینگ بین المللی
النس

کسب درآمد از فریلنسرینگ بین المللی

النس

آزادکاری و کسب درآمد با استرس صفر!

۳۰۳۹ ها سلام.امروزه بسیاری از افراد به شغل های فریلینسر و آزادکاری روی آورده اند به این صورت که یک شغل را برای حرفه ی دائمی ندارند و برای کسب درآمد به شغل های متنوع با توجه به مهارتشان روی می آورند.ما در این پست برای شما یک سایت معتبر و با تجربه در این زمینه معرفی می کنیم که بیشتر تخصصش در حوزه ی ترجمه است. ولی در سایر حوزه ها نیز فعالیت دارند.شما می توانید شغل مورد نظرتان را با توجه به موقعیت مکانی خود در این وب سایت جست و جو کنید و مشغول به کار شوید و پول دریافت کنید.

النس 2

وب سایت Elance یک فریلینسر تخصصی در حوزه ترجمه است، این فریلنسر اگر چه بیشتر اعضای آن مترجمان هستند در سایر بخشها هم به خوبی فعال است و به راحتی می توانید شغل یا پروژه مورد نظر خودتان را در آن جستجو کنید. امروزه بیشتر سایت های فریلنسر شبیه یک شبکه اجتماعی کوچک عمل می کنند به نوعی که اعضا و کاربران سایت به با پروفایل و مهارتهای یکدیگر آشنا شده و قادر به ارتباط با هم هستند. امکاناتی از قبیل ساخت صفحه اختصاصی مشاغل، رزومه هر کاربر به صورت مستقل و .. این سایت را از لحاظ امکانات فراتر از یک فریلنسر معمولی قرار می دهد.

Elance هم از این قاعد مستثنی نیست و مجموعه ای از کاربران، مشاغل و پروژه ها را در کنار هم به خوبی مدیریت می کند. این وب سایت از اعتبار نسبتا خوبی در بین فریلنسنرها برخوردار است و چیزی در حدود ۳ میلیون کاربر دارد و در حدود ۸۰۰ هزار پروژه معرفی شده و در حال اجرا دارد! که اگرچه Elance به یک سایت فریلنسر ترجمه معروف شده است اما جالب است که بدانید بیشترین بخش پروژه و مشاغل در حوزه IT و اینترنت متمرکز است.

 

Elance شعار خیلی جالبی دارد آنهم پروژه های شگفت انگیز با استرس صفر که نشان از مدیریت خیلی خوب و با اعتماد است که این سایت فریلنسر نسبت به کارفرماها و مجریان خود دارد. وجود چنین بازار گسترده ای برای پیدا کردن مجری و پروژه در اینترنت و علاقه به درآمد از اینترنت نشان از به پذیرش فرهنگ برون سپاری در وب جهانی است.

 

آدرس سایت: www.elance.com

 

آزادی یک سرمایه است

 

تیم میدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده