خانه / موضوعات آموزشی / آموزش تقویت مهارت های فروش
آموزش تقویت مهارت های فروش
آموزش تقویت مهارت های فروش

آموزش تقویت مهارت های فروش

آموزش تقویت مهارت های فروش 

آموزش تقویت مهارت های فروش
آموزش تقویت مهارت های فروش

آموزش تقویت مهارت های فروش / قصد داریم به شما عزیزان همراه سایت ۳۰۳۹ . آی آر مهارت های فروش را آموزش دهیم . چرا که مهارت در فروشندگی بسیار پولساز است . سعی کنید نه تنها در فروشندگی بلکه در هر شغلی که هستید به درجه استادی برسید و مدام در حال افزایش دانسته های خود باشید . همیشه یک نکته وجود دارد که اگر شما در هر شغلی یاد بگیرید موفق تر خواهید بود … سعی کنید هر روز تایمی را برای مطالعه تخصص خود اختصاص دهید …

بهتر است برای تقویت مهارت فروش مواردی که اشاره میکنیم را تمرین کنید ..

۱ – داشتن اعتماد به نفس بالا : بدون شک فروشنده اگر اعتماد به نفس بالا داشته باشد موفق تر خواهد بود – برای اینکار از مشاوران حرفه ی خود راهنمایی بگیرید و در کلاس های تخصصی حوزه ی فعالیت خود شرکت کنید – قطعا اعتماد به نفس بالا فروش شما را چند برابر میکند ..

۲ – از مخاطبان خود یک تعریف جامع داشته باشید : باید با هدفمندی  فروشندگی کنید . مثلا دستگاه کپی را قصد فروش دارید .. آیا همه به آن نیاز دارند؟ به دنبال بازار هدف و ویژگی های مشتریان خود باشید قبل از اینکه فروش را استارت بزنید .

۳ – مطالعه و یادگیری عادات خرید مشتریان : باید هوشمند باشید تا به فروش بیشتر دست پیدا کنید – مثلا اگر شما قیمت را گفتید و مشتری از کیفیت پرسید قطعا قیمت شما پایین است که مشتری را نگران کیفیت محصول کرده است و برعکس …

۴ – در ذهن مشتریان خود بمانید : بعد از فروش سعی کنید رابطه ای دوستانه با مشتری پیدا کنید و مدام با او در ارتباط باشید تا به خریدهای بعدی دست پیدا کنید – مثلا از طریق خبرنامه – پیامک و .. به صورت مستمر و مثلا هفته ای با او در ارتباط باشید طوری که مشتری احساس نکند صرفا تبلیغ میکنید .

۵ – تبدیل به فروشنده متخصص حوزه کاری خود  شوید : مطالعه کنید – داخل صفحات اجتماعی و سایت خود مقالات خوب منتشر کنید و مشتریان را به سمت صفحات اجتماعی خود سوق دهید  تا آنها با تخصص شما بیشتر آشنا شوند و بیشتر اعتماد کنند . شما نباید فقط فروشنده باشید باید متخصص فروش حوزه کاری خود باشید.

 

پیشنهاد شگفت انگیز : آموزش شروع کسب و کار آنلاین

 

با تشکر / http://3039.ir

درباره ی راوی

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده