خانه / موضوعات آموزشی / آموزش ساخت رایگان اپلیکیشن موبایل
ساخت ا÷لیکیشن رایگان

آموزش ساخت رایگان اپلیکیشن موبایل

ساخت ا÷لیکیشن رایگان

آموزش ساخت رایگان اپلیکیشن موبایل

سلام ۳۰۳۹ های عزیز.با تشکر از اینکه ما رو همیشه حمایت کریدن.امروز براتون یک سامانه معرفی خواهیم کرد که از طریق آن می توانید یک اپلیکیشن موبایل رایگان بسازید.شما برای ساخت این برنامه نیاز به علام و دانش برنامه نویسی نخواهید داشت و همه ی امکانات این برنامه را فقط با یک drag می توانید در برنامه خودتان بگنجانید.شما در این برنامه می توانید هم یک برنامه آنلاین بسازید و هم می توانید به انتخاب خود آن ار آفلاین کنید،استفاده از امکانات این سایت رایگان بوده و شما برای عضویت در این سایت نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید و بدون هزینه می توانید یک برنامه موبایل خودتان را داشته باشید. با آن کسب درآمد کنید

اپ‌آسان (AppAsan) یک سامانه برنامه ساز خودکار برای تلفن‌های هوشمند اندرویدی است، در این سایت خودکار کاربران بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و فقط از طریق دنبال کردن مرحله به مرحله (wizard) می‌توانند برنامه موبایلی خود را بسازند. عضویت و ساختن اپ در اپ‌آسان رایگان است و کاربران تنها پس تأیید عضویت خود می‌توانند یک برنامه موبایلی با امکانات عمومی و قابل اجرا برای تمامی دستگاه‌های اندرویدی داشته باشند.

برنامه‌های رایگان ساخته شده با اپ‌آسان همه به صورت آنلاین اجرا می‌شوند، یعنی این‌که دستگاه یا موبایل کاربر برای اجرای صحیح برنامه باید به اینترنت متصل باشد. برای آفلاین کردن یا ساخت برنامه‌ای مستقل از اینترنت نیاز است که از عضویت اشتراکی سایت اپ‌آسان استفاده کنید. می‌‌توانید قبل از شروع کار از بخش گالری اپ‌آسان دیدن کرده و همچنین راهنمای سامانه را مطالعه کنید.

آدرس اپ‌آسان: http://appasan.com

ما را با نظراتتان همیاری کنید.

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

.

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده