خانه / بانک کارآفرینی / آگهی استخدامات در جابنما
estekhda,3039

آگهی استخدامات در جابنما

estekhda,3039

آگهی استخدامات در جابنما

سلام ۳۰۳۹ ها.امروزه تقریبا همه ی امور و کار ها از طریق اینترنت و تکنولوژی انجام می شود.اگر جویای کار  هستید و نمی توانید هر روز پول روزنامه بدهید.ما برای شما معرفی یک سایت ایرانی و به روز برای همه ی استخدام های سراسر کشور داریم.شما در این سایت می توانید آخرین اخبار مشاغل را ببینید و پروفایل شخصب خود را بسازید که در آن با ذکر مهارت ها و رزومه کاریتان به مدیران کمک کنید که راحت تر برای استخدام تصمیم گیری کنند.شما می توانید اخبار استخدامات را به راحتی در منزل و از اینترنت دنبال کنید و شغل مورد نظر خود را بیابید.

جابمنا دارای خبرنامه پیشرفته ای است که به کاربرانش این امکان را می دهد که بتوانید آخرین مطالب و مشاغل ثبت شده را بر حسب استان و نوع درخواست شده ارسال نماید. در بخش مشاغل این سایت شغل ثبت شده کاربر را به شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو معرفی میکند. اگر که دارای وب سایت یا وبلاگی هستید جابنما امکان تبادل لینک رایگان را نیز به شما می دهد.

 

همچنین در صورتیکه برای حرفه یا شغل خود به دنبال یک صفحه خانگی در یک وب سایت معتبر هستید جابنما این کار را با هزینه بسیار اندکی آن هم سالیانه برای شما انجام می دهد. علاوه بر آنکه می توانید با داشتن یک رزومه الکترونیک در جابنما آگهی هوشمند خود را نیز درج کنید. برای گسترش حیطه فعالیت شغلی و حرفه ای خود امکانات این سایت خوب را به شما پیشنهاد می کنیم.

داشتن یک رزومه و هویت الکترونیک برای کسب درآمد از اینترنت و کسب وکار آنلاین لازم و ضروری است. برای این منظر حتما نیازی نیست که دارای وب سایت شخصی یا گرانقیمتی باشید، می توانید در وب سایت های معتبر که یک نمونه از آن معرفی شد این رزومه و ثبت هویت شغلی خود را انجام دهید، اگر هم به نوعی به دنبال کسب و کار و گسترش حیطه کاری خود به خارج از وب فارسی هستید و یا به فکر برون سپاری پروژه و کار هستید می توانید از این بخش سایت های رزومه خارجی را پیدا کنید و یا از فریلنسرها دیدن کنید.

آدرس سایت: www.jobnama.ir

ما را با نظرهایتان همیاری کنید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده