خانه / معرفی مشاغل / استخدام نویسنده.فوق العاده!!!!
استخدام 3039

استخدام نویسنده.فوق العاده!!!!

استخدام 3039

استخدام نویسنده.فوق العاده!!!!

۳۰۳۹ هایی که علاقه به کار در منزل دارید و به تایپ مسلط هستید برایتان یک فرصت استثنایی داریم.به تازگی یکی از سایت ها در ایران برای استخدام کسی که به تایپ و ورپرس مسلط باشد نیاز مند است تا بتواند به عنوان نویسنده در سایت شروع به کار کند .شما با ارسال پست و مطالب در این سایت می توانید کسب درآمد کنید.این یک فرصت استثنایی برای افرادی که یک شغل در منزل می خواهند, است.ما در ادامه همه ی جزئیات را به شما توضیح می دهیم.این سایت یک سایت کسب درآمد است و خود نیز یک روش کسب درآمد برای علاقه مندان و جوانان با ذوق است .شما می توانید نویسنده این سایت باشید.

برای شروع ۲ نفر (آقا یا خانم )‌ آشنا به اینترنت ( دارای کامپیوتر و اینترنت )‌ با سرعت Type بالا نیازمند هستیم ( نیازی به مدرک و … وجود ندارد )

حقوق ماهیانه به شکل پروسانتی هست و کار درمنزل هست ، حدودا ۴۵۰٫۰۰۰ تومان در ماه می تواند باشد .

نویسنده باید عاشق فعالیت و تحقیق و بررسی وب سایتهای داخلی و خارجی باشد و همچنین سرعت تایپ خوبی داشته باشه که بتواند سریع مطلبی برای سایت تهیه کند .

شرایط مطلب :

موضوع مطلب : کسب درآمد + کارآفرینی + معرفی سایتهای درآمدزا ( نقد‌ )

حداقل ۱۰ سطر توضیحات type شده ( به هیچ عنوان از هیچ کجا Copy نباشد ) + البته می توانید از سایتهای ایرانی مطلبی بخوانید و الگو برداری کنید و به شکل جدید توضیح بدهید . فقط باید مطلب اختصاصی باشد .

استفاده از ۵ عکس ( می توانید در گوگل سرچ کنید و برای مطلب خود چند عکس پیدا کنید و اضافه کنید )

منابع = معرفی می شود که دنبال مطلب نگردید و مطلب را فارسی بخوانید و چکیده وار به روی سایت ما منتقل کنید .

قیمت هر مطلب ۶۰۰ تومان می باشد

روزی می توانید ۱۰ الی ۲۰ و حتی تا ۳۰ مطلب به شکلی که عرض شد به سایت ارسال کنید ( زمان مورد نیاز ممکن۴ الی ۶ ساعت باشد ) پس این کار یک شغل نیمه وقت و آزاد هست ،‌ می توانید ۲ ساعت صبح ، ۲ ساعت ظهر و ۲ ساعت آخر شب کار کنید و یا هرطور که دوست داشتید .. ولی مهم این هست که روزی حداقل ۱۰ مطلب ارسال کنید ..

برای مثال روزی ۳۵ مطلب ارسال میکنید و بعد از ۱ ماه ۱۰۵۰ مطلب ارسال کرده اید که درآمد ماه اول شما ۶۳۰۰۰۰ تومان خواهد بود و می توانید هر هفته نیز حقوق دریافت کنید و منتظر حقوق ماهانه نباشید ..

به دلیل جلوگیری از درخواست های بی مورد و گرفته نشدن وقت ما ،‌ فقط در صورتی که قلبا عاشق کار درمنزل هستید درخواست ارسال کنید و صرفا از روی کنجکاوی و یا تست ارسال نفرمایید . ( با احترام

آدرس سایت: www.ebays.ir

قلمتان پر سود

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

مدیریت مهد کودک

کسب درآمد با شغل مدیریت مهد کودک

کسب درآمد با شغل مدیریت مهد کودک  معرفی شغل: مدیریت مهد کودک فارغ التحصیلان مقطع ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده