خانه / موضوعات آموزشی / انجام دادن کاری که واهمه دارید …
انجام دادن کاری که واهمه دارید ...
انجام دادن کاری که واهمه دارید ...

انجام دادن کاری که واهمه دارید …

انجام دادن کاری که واهمه دارید …

انجام دادن کاری که واهمه دارید ...
انجام دادن کاری که واهمه دارید …

 

سلام به همه ی مخاطبین عزیز سایت کسب درآمد با نشانی ۳۰۳۹٫ آی آر ، امیدواریم مجموعه مطالب سایت ما رو پسندیده باشید و توانسته باشیم اندکی تلنگر در روابط کسب و کار و کسب درآمد شما زده باشیم … یادبگیریم که بزرگ فکر کنیم ، خدا بی انتها است و بی انتها فکر کردن ما هم ناممکن نیست ، به شرط تلاش و … همراه ما باشید …

رالف واردو امرسون در جایی نوشته است:” اگر می خواهید فردی موفق شوید، باید بتوانید با ترس هایتان روبرو شوید. اگر آنچه که از آن می ترسید را انجام دهید، مرگ ترستان حتمی خواهد بود.”

شما می توانید شهامت را در خود از طریق مواجهه با ترس هایتان و انجام کارهایی که بیش از همه از آن ها واهمه دارید، تقویت کنید. در امور شغلی، بزرگترین ترس(بعد از ترس از اخراج کردن کسی یا اخراج شدن، و ضررهای مالی یا ورشکستگی) ترس از روبرو شدن با مردم است.

بسیاری از افراد به گونه ای واضح و آشکار از گرفتن تصمیمات دشوار و برخورد با مردم هراس دارند. آن ها از مشاهده واکنش های تند، بحث و جدل و درگیری می ترسند. این ناتوانی در مواجهه با مردم در داخل و خارج از محیط کاری، اغلب می تواند برای شرکت خطرناک و مخرب باشد.

خوشبختانه، شهامت را می توان با انجام اقدامات شجاعانه افزایش داد. وقتی کاری که از انجام آن واهمه دارید را انجام می دهید، احساس شجاعت بیشتری می کنید. شجاعانه عمل کردن، شما را با شهامت می سازد، حتی اگر چنین احساسی نداشته باشید. امرسون در ادامه می نویسد: “کارها را انجام بده، چرا که اینگونه قدرت را به دست خواهی گرفت.”

از گرفتن تصمیمات سخت، بویژه تصمیماتی که در ارتباط با مردم و هزینه هاست، نترسید.

برگرفته از :  ebays .  ir

با تشکر

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

http://3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده