خانه / کسب درآمد آنلاین / کسب درآمد از طریق تدریس
تدریس
تدریس

کسب درآمد از طریق تدریس

تدریس

کسب درآمد ازطریق تدریس

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز .امروز یک روش دیگر برای کسب درآمد به شما معرفی می کنیم مخصوص افرادی که علاقه به تدریس دارند.بسیاری از افراد پس از فارغ التحصیل شدن , قصد تدریس دارند ولی نمی دانند کجا و چگونه به کار مشغول شوند.در ادامه برای علاقه مندان به تدریس و افرادی که به دنبال آموزش هستند خبرهای خوبی داریم.

“اگر در دانشی تبحر دارید می‌توانید آن را یاد دهید” این پیام اصلی سایت استادسلام است. استاد سلام یک سرویس تخصصی برای جستجو، معرفی و درج آگهی برای کاربرانی است که تمایل دارند از طریق تدریس کسب درآمد داشته باشند. این سایت مناسب کسانی است که در زمینه تدریس، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مباحث مرتبط با آن فعالیت می‌کنند. عضویت در استادسلام رایگان است و کاربران پس از تأیید ثبت نام امکان درج آگهی خود را به عنوان مدرس یا آموزشگاه خواهند داشت.

این سایت در بخشی از معرفی سرویس خود می‌نویسد: استادسلام با فکر سهل­‌الوصول بودن امکانات آموزشی در شهریور ۱۳۹۲ شروع به کار کرد. هدف این سایت به زبان ساده این است، اگر یک جوینده مهارت که ایرانی باشد در هر کجا تمایل به آموختن برای هر حرفه­ای و یا هر مهارتی اعم از: کارهای هنری، خدماتی، فنی، درس، مدرسه، دانشگاه و کنکور داشت در یک مراجعه سریع و ساده به سایت استادسلام بتواند با اساتید ارتباط برقرار کند و قرار و مدار تدریس را به هر شیوه که تمایل دارد بگذارد..

استادسلام برای دو دسته از کاربران ارزش خلق می‌کند: گروه اول افرادی هستند که جویای مدرس، آموزشگاه یا به دنبال یک دوره آموزشی خاص هستند و گروه دوم مدرسین، معلمین و آموزشگاه‌ها. در این سایت علاوه بر امکان درج آگهی برای تدریس امکان ثبت آموزشگاه‌ هم وجود دارد.

امکان دیگر استادسلام، ثبت و جستجوی کارگاه‌های آموزشی است، مزیت این کار برای مدرس یا برگزار کننده، سرعت بخشیدن به روند تشکیل کارگاه و اطلاع رسانی صحیح و دقیق برای شرکت کنندگان می‌باشد. اجاره سالن همایش و تخصیص فضاهای کنفرانس از دیگر فعالیت این سرویس است. استادسلام در این بخش علاوه بر معرفی و امکان اجاره سالن، با همکاری یک تیم مشاوره به برگزاری همایش یا کنفرانس کمک خواهد کرد.

مدیران اجرایی سایت استاد سلام خانم‌ها نغمه عقیلی و بهاره شیرین پرور هستند. دفتر مرکزی این سایت در تهران، منطقه تهران‌پارس واقع است و از طریق وب‌سایت، پست الکترونیک، شکبه‌های اجتماعی و تلفن، پاسخگوی کاربران می‌باشند.

آدرس استادسلام:www.ostadsalam.ir

به امید موفقیت شما

تیم مدیریتی کسب در آمد ۳۰۳۹

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر    سلام – اگه سایت یا وبلاگی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده