خانه / بازاریابی و فروش / کسب درآمد با فروش مشارکتی در فایلوکس
فایلوکس در www.3039.ir

کسب درآمد با فروش مشارکتی در فایلوکس

فایلوکس در www.3039.ir

کسب درآمد با فروش مشارکتی در فایلوکس

سلام ۳۰۳۹ های عزیز.با تشکر از اینکه همیشه ما رو حمایت می کنید.امروز یک پیشنهاد جدید برای کسب درآمد شما داریم و اون هم اینه که به تازگی سامانه ی فایلوکس برای همکاری در فروش و فروش مشارکتی ، برای بازاریابان خودش درصدی از سهم قرار داده است که شما با عضویت در فایلوکس و همکاری در فروش می توانید کسب درآمد کنید.کار با این سامانه مانند سایر بازاریابی ها و فروش های مشارکتی است.ما سعی می کنیم که بهترین سایت ها رو برای شما معرفی کنیم

فایلوکس یک سامانه مشارکتی خرید و فروش و بازاریابی فایل در قالب مستندات، تصاویر، فایل‌های برنامه، سورس کد و طرح‌‌های لایه باز و.. است. کاربران در فایلوکس می‌توانند فایل‌های تولیدی یا مازاد خود را برای فروش قرار داده، از فایلوکس خرید کنند یا اگر صاحب وبلاگ یا سایت پرمخاطبی هستند به عنوان بازاریاب درآمد اینترنتی داشته باشند.

ثبت نام در فایلوکس رایگان است و پس از تأیید عضویت، کاربران به کنترل پنل اختصاصی خود دسترسی خواهند داشت. تمامی محصولات قابل دانلود مطابق با قوانین سایت در فایلوکس قابل خرید و فروش است. این سایت نیز‌ همانند سایر سایت‌های خرید و فروش فایل، قابلیت بازاریابی و زیرمجوعه‌گیری را برای کاربران فراهم کرده است. هر کاربر در فایلوکس دارای یک کد بازاریابی است که توسط آن مشتریان ارجاعی آن کاربر شناسایی شده و پورسانت خرید به حساب کاربری وی واریز می‌گردد. در این سایت فروشندگان علاوه بر تعیین قیمت فایل مورد نظر، می‌توانند درصد کارمز بازاریاب را نیز تعیین کنند.

آدرس فایلوکس: http://filux.ir

جیبتان پرپول

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

 

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

30SSDSDS39

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم) سلام همراهان ۳۰۳۹٫امیدواریم تا به اینجا ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده