خانه / بانک کارآفرینی / بخر و بفروش
بخر و بفروش

بخر و بفروش

بخر و بفروش

معرفی سایت بخر و بفروش

سلام و وقت بخیر به همه ی ۳۰۳۹ ها.باز هم سایت معتبر و پر سود و رونقی رو گلچین کرده ایم که بتونین کالاهای نو و حتی دست دومتون رو در این سایت بفروشید .سایت بخر و بفروش سایت جالبیه که شما حتی میتونین سر قیمت با خریدار یا فروشنده چانه بزنید.اگر خریدار هستید بدانید که تا زمانی که کالا به دست شما نرسد پولی از شما کسر نخواهد شد و اگر فروشنده هستید بدانید تمامی فرآیند خرید و فروش در این سایت به نفع شماست و پس فروش با شما تسویه خواهد شد و پولتان را دریافت خواهید کرد و کسب درآمد می کنید.با خیال راحت بخر و بفروش!

سایت بخر و بفروش مکانی مطمئن برای خرید و فروش های شماست . در بخر و بفروش می توانید کالاهای نو دست دوم خود را بفروشید،کالای نو یا دست دوم بخرید،با فروشنده چانی بزنید از فروشنده سوال بپرسید و پرداخت اینترنتی انجام دهید و کالا را ۲ تا ۷ روز کاری(غیر تعطیل) دریافت نمایید. تعرفه سایت در حال حاضر فقط ۶% مبلغ فروش است که از فروشنده دریافت خواهد شد و هیچ مبلغ اضافه ای خریدار پرداخت نخواهد کرد .

حمایت از خریداران : تا زمانی که کالا را دریافت و تایید نکنید ما هیچ پولی به فروشنده نخواهیم داد. پول شما نزد سایت محفوظ خواهد بود تا زمان دریافت کالا. همچنین برای اطمینان  بیشتر شما کلیه پرداخت های سایت در حال حاضر از طریق درگاه بانک ملت انجام می شود.حمایت از فروشندگان : بعد از دریافت کالا توسط فروشنده و تایید وی ما با شما تسویه حساب خواهیم کرد.

آدرس بخر و بفروش: www.bekharobefrosh.ir

بازارتان پر رونق

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده