خانه / موضوعات آموزشی / بدون سرمایه, پولدار شوید!
بدون سرمایه اولیه پولدار شوید

بدون سرمایه, پولدار شوید!

بدون سرمایه اولیه پولدار شوید

بدون سرمایه, پولدار شوید!

سلام ۳۰۳۹ های عزیز.امیدوارم تا به این جا روز های خوبی پشت سر گذاشته باشید.امروز روی صحبت مان با آن عزیزانی است که می خواهند کسب و کار حخودشان را راه بیندازند و کسب درآمد کنند اما سرمایه اولیه ندارند.هر جا هم که برای کار و شروع بروی از تو سابقه ی کار می خواهند , نمی دانم جوانانی که می خواهند شروع به کار کنند از کجا باید سابقه داشته باشند.از این رو ما برای شما کارهایی را معرفی می کنیم که شما بدون داشتن سرمایه اولیه بتوانید پولی به دست آورید و شغل خود را راه انداز کنید.یکی از مزیت های کارهایی که برای شما معرفی می کنیم این است که شما چیزی را از دست نمی دهید! هیچ شکستی در کار نیست, شما هیچ پولی را گرو نمی گذارید که از دستش بدهید.

در این گزارش به برخی از این کارها اشاره می کنیم. البته ما به شما ماهیگیری یاد می دهیم فقط ایده می دهیم این شما هستید که باید توانایی هایتان را بسنجید و با این ایده ها کسب خودتان را راه بیندازید.

۱ _ اینترنت

از طریق اینترنت می توان در آمد خیلی زیادی کسب کرد به شرط اینکه به همه ی فنون آن آشنا باشید. راه انداختن یک سایت چندان هم پولی نمی خواهد فقط ابتکار و خلاقیت لازم دارد که بفهمید در چه زمینه ای می توانید کسب در آمد کنید.

۲_ صنایع دستی

اگر بفهمید چه چیزی در چه زمانی برای چه افرادی جذابیت دارد آن وقت است که می توانید از طریق هنر دست حتی در منزل سودهای زیادی بدست آوردید.

۳_ صنایع غذایی

محصولات غذایی همیشه در بازار طرفدار دارد و مورد استقبال مدرم قرار می گیرد به شرط اینکه ابتکار به خرج بدهید و مشتری را جذب نمایید، گرفتن مجوز فعالیت از اتحادیه های مختلف خیلی هم دشوار نیست فقط باید اهل نظافت باشید.

۴_ خدمات
حوزه خدمات این روزها بازار خوبی دارد به شرط آنکه ابتدا موقعیت سنجی کنید که در چه منطقه ای از محل زندگیتان چه خدمتی کم و یا محدود است.
سنگ بزرگ برندارید در سطح توان خودتان وارد عرصه شوید و به مرور خدماتتان را توسعه و بهبود بخشید.

۵_ بهداشت و سلامت

هوا این روز ها خیلی آلوده است اگر کمی زرنگ باشید می توانید در این موقعیت پول زیادی بدست بیاورید، مردم این روز ها دنبال شادابی و سلامتی هستند.

۶_ بازار یابی و فروش

در این بازار خیلی ها هستند که راه فروش را نمی دانند ولی تولید خوبی دارند، شما می توانید برای دیگران مشتری و بازار ها تازه ای معرفی کنید.حتما لازم نیست شما تولید کننده باشد.

۷_  اطلاع رسانی

حجم وسیع اخبار، اطلاعات و دانسته ها مردم را در سیلی از اطلاعات گرفتار کرده که نمی دانند کدام مناسب و برایشان کارآمد است اگر بتوانید این نیاز آنها را برآورده کنید سپاسگذار شما خواهند بود و حاضرند هزینه آن را هم بپردازند.

روزیتان پر سود باد

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

WWW.3039.IR

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده