خانه / بازاریابی و فروش / برای اختراعاتتان ، اسپانسر بگیرید!
اختراع

برای اختراعاتتان ، اسپانسر بگیرید!

اختراع

فرصت جدید برای مخترعان!!!

۳۰۳۹ های خلاق برایتان دوباره یک خبر خوب داریم.سایتی رو به شما معرفی میکنیم که از طریق اون میتونین ایده ها یا اختراعاتی که در ذهنتونه رو با بقیه به اشتراک بگذارید و از ایده های دیگران نیز استفاده کنید و معرفی ایده خود فرصتی است برای شما تا اختراعات خود را به فروش برسانید یا کمک های مالی برای اختراع آن را به دست آورید و برای خود اسپانسر تهیه کنید و کسب درآمد کنید.این سایت فرصت مناسبی برای آن دسته از عزیزانی است که شرایط خلق ایده های خود را ندارند یا خلق ایده هایشان هزینه و سرمایه ی زیادی می خواهد

فروشگاهی ایده ال برای مخترعین و افراد خلاق است، این وب سایت که از بخشهای متعددی تشکیل شده است مکان مناسبی برای ارئه ایده های خلاقانه است که به محصول تبدیل شده اند یا مراحل تکمیلی و طراحی آن طی شده است.

سرویس Quirky دارای یک فروشگاه اصلی و بخشهای فرعی متعددی است که مخترعین و سازندگان می تواند ابداعات خودشان را در آن به فروش بگذارند یا ایده های خودشان برای جمع سپاری یا دریافت کمک های داوطلبانه مطرح کنند. به همین دلیل مجله اقتصادی فوربس این سایت را یکی از ۱۰ سایت بزرگ جمع سپاری دنیا به معرفی می کند.

همچنین کسانی که علاقه مند به کارآفرینی، تولید محصولات خلاقانه و کار در منزل هستند با مشاهده نمونه های جالب و دیدنی سایت، می توانند ایده های خود را بهبود بخشند یا نمونه های این سایت را در محیط خود تولید کنند. کشف نیازها و رفع مشکلات معمول زندگی، سادگی، استفاده از منابع ارزان قیمت، تولید خانگی و توجیه اقتصادی از مهمترین ویژگیهای ایده هایی است که در Quirky مورد توجه قرار می گیرد.

 

از نکات جالب و قابل توجه Quirky بخشهای مرتبط با کارآفرینی و استارتاپ هاست، کسانی که ایده دارند و آن را اجرایی نکرده اند یا امکانات لازم را ندارند می توانند ایده های خود را برای این مجموعه ارسال کنند هر هفته در این محل این شرکت واقع در نیویورک گردهمایی و دورهمی های دوستانه ای برگزار می شود که در آن علاوه بر مطرح شدن ایده ها، علاقه مندان ، کارآفرینان و مخترعین با یکدیگر آشنا شده و تیم های کاری تشکیل می شود.

از سرمایه گذاران و تولید کنندگان نیز برای حمایت از ایده ها و تولید آن دعوت می شود، خود مجموعه Quirky در بسیاری از ایده ها نقش یک شتاب دهنده و سرمایه گذار را ایفا می کند که این امر یکی از نکات بارز و قابل توجه این سرویس است. وب سایت این مجموعه بسیار عالی و مناسب طراحی شده است و برای هر محصول علاوه بر معرفی کامل، تصاویر متعدد و با کیفیتی از مراحل استفاده و ساخت وجود دارد.

 

اگرچه هنوز نمونه ای به این شکل کامل، در وب فارسی وجود ندارد یا حداقل ما نمی شناسیم، اما مطالعه و آشنایی علاقه مندان به کارآفرینی و درآمد اینترنتی با چنین مجموعه هایی می تواند در آینده کسب و کارهای کوچک و خانگی تاثیر به سزایی داشته باشد.

آدرس سایت: www.quirky.com

خلاقانه بیندیشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

30SSDSDS39

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم) سلام همراهان ۳۰۳۹٫امیدواریم تا به اینجا ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده