خانه / رمز موفقیت / برای ایجاد انگیزه ,کار سخت را انتخاب کنید
WWW.3039.IR

برای ایجاد انگیزه ,کار سخت را انتخاب کنید

WWW.3039.IR

برای ایجاد انگیزه ,کار سخت را انتخاب کنید

متاسفانه امروزه با افراد و جوانان زیادی رو به رو هستیم که مدام این جمله را تکرار می کنند که حوصله نداریم! خسته ایم! دلم نمی خواد و … اما چرا؟ با این شرایط که نه انگیزه ای برای کار کردن وجود دارد و نه رمقی برای کار کردن…!! ما ۳۰۳۹ ای ها امروز سعی داریم به شما کمک کنیم تا انگیزه تان را به دست آورید و با نشاط و انگیزه شروع به کار کنید نداشتن هدف یکی از دلایل نبود انگیزه برای انجام کاری است.شما برای ایجاد انگیزه در خود باید ابتدا برنامه ریزی کنید و آرزو ها و اهدافتان را روی کاغذ پیاده کنید, یک لیست از همه ی اهدافی که دوس دارید و رسیدن به آن شما را خوشحال می کند, تهیه کنید.فقط خودتان می توانید به خود کمک کنید.

اگر می خواهید یک حس را تجربه کنید باید ان ار در خود ایجاد کنید اگر می خواهید یک انسان با انگیزه باشید باید انگیزه را در خود ایجاد کنیدحسن این کار در این است که به محض شروع، آرام آرام احساس می‌کنید که شور و علاقه، حقیقتا در وجود شما زنده شده است.یک کار را شروع کنید و با ان انگیزه ایجاد کنید مثلا یک قبض را بپردازید یا خانه را تمیز کنید همین آغاز خوبی برای ایجاد انگیزه است بنابراین وقتی حال و حوصله انجام هیچ کاری را ندارید یک کار کوچک را شروع کنید تا خاتمه یافتن آن شما را بر سر شوق آورد.
هر یک مدت میزان پیشرفتتان را اندازه بگیرید تا بفهمید چقدر پیشرفت کرده ایدوقتی پیشرفت تدریجی خود را مرور کنید از موفقیتی که تاکنون به دست آورده اید احساس لذت خواهید کرد و انگیزه و اشتیاق برای از سر گرفتن اهداف در شما به وجود خواهدآمد.بهترین کار این است که کارهای سخت رو اول انجام دهید تا خود را وارد یک چالش جدی کنید هنگامی که سخت‌ترین کار موجود در فهرست را شروع کرده و به پایان برسانید، احساس می‌کنید که بار سنگینی را از دوش‌تان برداشته‌اید.

منبع:WWW.EBAYS.IR

همین حالا برخیزید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

WWW.3039.IR

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

SERVAT

جذب ثروت با فنگ شوی ( قسمت سوم)

جذب ثروت با فنگ شوی ( قسمت سوم) درودی دوباره بر ۳۰۳۹ های عزیز.با شما ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده