خانه / بانک کارآفرینی / توسعه ی کسب و کارهای اینترنتی
راه اندازی کسب و کار اینترنتی
راه اندازی کسب و کار اینترنتی

توسعه ی کسب و کارهای اینترنتی

توسعه ی کسب و کارهای اینترنتی  

راه اندازی کسب و کار اینترنتی
راه اندازی کسب و کار اینترنتی

حتی نمی شود فکرش را کرد که در گذشته که اینترنت نبود , انسانها چطور از این همه چیز بی خبر بودند! تنها راهی که آنها برای تبادل اطلاعات بین یکدیگر داشتند این بود که همدیگر را ببینند و اطلاعاتی با هم رد و بدل کنند .اینگونه فقط در آن موقع فقط افراد ثروتمند و سیاستمداران دسترسی به اینترنت داشتند و شانس با افرادی همراه بود که از بستگان یا نزدیکان آنها بودند و میتوانستند پاره ای از اطلاعات را کسب کنند. رفته رفته نیاز به اینترنت در بین همه مردم بیشتر شد و اینترنت مانند یک طوفان کل جهان را فرا گرفت.

اینترنت محل تبادل اطلاعات و تجربیاتی از مردم سراسر دنیا بود و قرار بود که این اخبار و اطلاعات به همه ی مردم برسد پس اینترنت نمیتوانست فقط در دسترس عده ای اقلیت خاص باشد اینترنت امروزه فراتر از گذشته رفته است و بسیاری از تجارت ها و خرید و فروش ها از طریق اینترنت صورت میگیرد و روش هایی که برای تجارت های اینترنتی مانند بازاریابی اینترنتی, فروش, ایمیل زدن و …تقریبا امروزه همه ی شرکت ها چه کوچک چه بزرگ برای خود یک وب سایت دارند .

توسعه ی کسب و کارهای اینترنتی
توسعه ی کسب و کارهای اینترنتی

شاید به نظر برسد که درصد ریسک تجارت های اینترنتی بالاست و شما را با ترس و نگرانی مواجه کند! ولی اگر شما با آگاهی و علم کافی از اینترنت و تجارت و کسب و کارهای اینترنتی وارد این حوزه شوید.پس از مدتی از نتایج شگفت انگیزش متحیر می شوید .

نمیتوانید انتظار داشته باشید که در خانه بشینید و مردم با شما تماس بگیرند و بگویند آیا کالایی برای فروش دارید؟ شما باید شروع کنید. ترس به دل راه ندهید.از چند متخصص مشورت بگیرید و کسب و کار اینترنتی تان را در اینترنت وسعت بخشید.

 

اگر شما هم ایده ی جدید دارید و نیازمند مشاوره تخصصی هستید یا به فکر توسعه ی کسب و کار اینترنتی خود هستید تیم مدیریتی سایت ۳۰۳۹ . آی آر درخدمت شما است . کافی است از طریق نظرات همین پست با ما در ارتباط باشید …

با تشکر 

http://3039.ir

درباره ی راوی

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده