خانه / معرفی مشاغل / درآمد شغل طراح داخلی
حقوق شغل طراح داخلی
حقوق شغل طراح داخلی

درآمد شغل طراح داخلی

درآمد شغل طراح داخلی 

درآمد شغل طراح داخلی
درآمد شغل طراح داخلی

سلام / با معرفی یکی دیگه از شغل های  درآمدزا و جالب درخدمت شما سروران هستیم .

منتظر نظرات و پیشنهادات و ایده های درآمدزا و خلاقانه شما عزیزان هستیم .

معرفی شغل: طراح داخلی

طراحی و معماری داخلی یکی از پرطرفدارترین مشاغل امروزی است و افراد زیادی دیگر برای طراحی مازل و دفاتر کاری شان به طراحان داخلی روی اورده اند و دیگر از شرایط بدون طراحی و هر چیزی به عنوان اسباب و اثاثیه چیدن , در آمده ایم.

از این رو نیاز به طراحان داخلی و معماری های داخلی به شدت احساس می شود.هر چند تعداد فارغ التحصیلان این رشته کم نیست و برای استخدام و کسب درآمد از این رشته باید واقعا ذوق و خلاقیت و سلیقه داشته باشید تا جا بیفتید و کسب و کار خودتان را داشته باشید. شما برای یک طراح داخلی موفق بودن باید مدام خود را به روز کنید و از طراحی های روز دنیا با خبر باشید, زیاد کار ببینید و از تجهیزات جدید و مدرن هم آشنایی داشته باشید.

 

شغل طراح داخلی
شغل طراح داخلی

متاسفانه در ایران افراد غیر متخصص زیادی به این شغل روی اورده اند و تعداد دانشگاه های معتبر که این رشته را تدریس کنند کم است و اکثرا در دانشگاه های آزاد این رشته تدریس می شود. با همه ی این وجود شما می توانید با عدم تقلید و داشتن خلاقیت و سلیقه موفق باشید.

شما می توانید دفتر طراحی داخلی تاسیس کنید و برای خودتان کار کنید و یا به عنوان طراح در شرکتی استخدام شوید و یا مانند پروژه , طراحی های داخلی شرکت ها و دفاتر کاری و منازل را بر عهده بگیرید.

حقوق شغل طراح داخلی
حقوق شغل طراح داخلی

 

میزان درآمد شما اگر به طور مستقل کار می کنید وابسته به توافق میان شما و کارفرماست که با توجه به متراژ طراحی از ۱ میلیون تومان شروع می شود تا الی آخر… اما اگر به عنوان طراح داخلی در شرکتی استخدام شده اید دستمزد و حقوق شما از حداقل ۷۰۰ هزارتومان تا ۲ میلیون تومان با توجه به سابقه کار و مهارتتان متغیر است .

 

لطفا نظرات خود را برای ما ارسال کنید .

http://3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

Screenshot_2015-12-17-01-12-46-1

پردرآمدترین کارهای جهان

پردرآمدترین کارهای دنیا سلام ۳۰۳۹ ها.امروز براتون از ۱۰ شغل پر درآمد و پولساز جهان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده