خانه / بانک کارآفرینی / دلایل اصلی شکست استارتاپ ها
استارتاپ
استارتاپ

دلایل اصلی شکست استارتاپ ها

دلایل اصلی شکست استارتاپ ها

استارتاپ
استارتاپراه اندازی 

سلام – در این مقاله به صورت تیتروار به دلایل شکست یک استارتاپ اشاره میکنیم تا شما مخاطب عزیز سایت ۳۰۳۹ . آی آر بتوانید اگر یک استارتاپ راه اندازی کردید از الان برای مقابله با شکست  برنامه داشته باشید . سعی کنید قبل از راه اندازی هر کسب و کاری ٬ به صورت کامل پرس و جو کنید و پای صحبت کسانی بنشینید که قبلا مسیر انتخابی شما را رفته اند .

۸دلیل اصلی شکست استارتاپ ها عبارتند از :

۱ –  یک کارآفرین باید از خلاء خارج شود . یک کارآفرین باید ارتباط خوبی با بازار هدفش داشته باشد . اگر نتوانید ارتباط مستمر داشته باشید با باز هدف قطعا شکست خواهید خورد .

۲ – ایده های تکراری را کنار بگذارید چرا که تکرار بیشتر اوقات محکوم به شکست است . یادبگیرید مشکلات بزرگ را شناسایی کنید و برای مشکلات موجود برنامه ریزی کنید . قطعا هر مشکلی یک راه حل مناسب دارد . اگر اولین نفر باشید که راه حل را پیدا میکنید قطعا موفق خواهید شد .

۳ – نقدینگی استارتاپ خود را حفظ کنید . به دنبال جذب سرمایه گذار باشید و اگر فکر میکنید به تنهایی میتوانید یک استارتاپ موفق داشته باشید متاسفانه اشتباه میکنید . وجود سرمایه گذار مسیر پیشرفت شما را هموار میکند .

کسب و کارهای اجتماع محور
کسب و کارهای اجتماع محور

۴ – بیشتر از آنکه بر ایده تمرکز کنید بر محصول یا خدمات خود تمرکز کنید . چرا که مشتریان هدف ایده را خریداری نمیکنند بلکه محصول یا خدمات را خریداری میکنند.

۵ – خلاء ها را شناسایی کنید . یعنی قبل از شروع باید اطلاعات دقیقی از مواد اولیه – دسترسی به امکانات و تکنولوژی ها و …  را به دست آورید تا در وسط کار خلاء ها برای شما مشکل به وجود نیاورند .

۶ – تیم کاری حرفه ای و متعهد را انتخاب کنید

۷ – برای رقبای خود از امروز برنامه ریزی کنید – سعی کنید راه حل های حرفه ای و بروزی را دستور کار خود قرار دهید . اگر برنامه نداشته باشید رقبای شما شکست نمیخورند .

۸ – بازار هدف خود را به خوبی شناسایی کنید چه کسی یا کسانی از محصولات و خدمات شما میخواهند استفاده کنند ؟ چرا ؟ شناخت ویژگی ها و مشخصات بازار هدف یکی از واجبات راه اندازی استارتاپ است .

۸ موردی که گفته شد تلاش می‌کند تا از مواجه با دام‌های مختلفی که منجر به شکست استارت‌آپ می‌شود دوری کنید …

 

پیشنهاد امروز  :   چگونه فروش را شروع کنیم؟

با تشکر / صفحه اصلی 

http://3039.ir

درباره ی راوی

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده