خانه / رمز موفقیت / رازهای ناگفته ی پول درآوردن
www.3039.ir

رازهای ناگفته ی پول درآوردن

www.3039.ir

رازهای ناگفته ی پول درآوردن

سلام ۳۰۳۹ های عزیز.با تشکر که ما را دنبال می کنید.امروز چیزی را با شما در میان می گذاریم که تا به حال کسی به شما آن را نگفته است و هیچ جای دیگر هم نخواهید خواند.حتما شما هم تا به حال افراد زیادی را دیده اید که موفق اند و شما می گویید آن ها خوش شانس هستند! آن ها پول زیادی کسب می کنند و کسب درآمد آنها عالی است و کمتر شکست می خورند و هر روز موفق تر می شوند.اما در عوض بعضی ها هر کار می کنند نمی توانند و شکست می خورند و در آخر نا امید می شوند و یا عده ای همیشه در جایی که هستند باقی می مانند و پیشرفتی نمی کنند.اما چرا؟ راز این اتفاق چیست؟ چرا  با اینکه همه ی راز و رمز های موفقیت که در همه جا گفته شده را خوانده اید و عمل کرده اید ولی هنوز موفق نشده اید؟ ما رازهای نا گفته ای داریم که کسی تا به حال به شما نگفته است.

اولین کار این است که کالا و یا خدماتی را ارائه دهید که بیشتر مردم به ان نیاز داشته باشند وگرنه به جایی نخواهید رسید.البته باید چیزی تولید کنید که ویژه خودتان است وکپی از دیگران نباشد.یادتان باشد مشتریان به شعارهای تبلیغاتی اهمیتی نمی دهند و اصلا برای انها مهم نیست که کسب وکار شما چقدر بزرگ است انها تنها می خواهند بدانند که آیا با استفاده از کالا و خدمات شما می توانند نیازهای خود را تامین کنند.نکته ی دیگر اینکه تا هزینه نکنید پولی به دست نخواهید اورد یعنی تا بخشی از سرمایه و درامد خود را در زمینه تبلیغاتی آگهی وبازارایبی هزینه نکنید بی گمان راه به جایی نخواهید برد.
– چیزهایی را رایگان عرضه کنید! وقتی که کالا یا خدماتی را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می دهید پولی بدست نمی آورید، اما هنوز کالا یا خدمات رایگان بهترین نوع تبلیغات است. اگر بتوانید نمونه های رایگان، اطلاعات رایگان، کاتالوگ های رایگان و… در اختیار مشتریان خود قرار دهید مردم برای گرفتن کالا و خدمات رایگان به سمت شما می آیند. و اینجا هنر شماست که بتوانید کالا یا خدماتی هم به مشتریان خود بفروشید. اگر گالای مناسب و با کیفیتی داشته باشید اگر به نیاز های آنها توجه کرده باشید و به بهترین نحو با آنها برخورد کنید آنها را تحت تاثیر قرار خواهید داد و ارتباط قوی تری با شما برقرار خواهند کرد، اما قبل از هر چیزی باید آنها را ترغیب کنید از فروشگاه شما بازدید کنند.به گونه ای با مشتریان خود رفتار کنید که انها از اینکه شما را نتخاب کرده اند سرخورده نشوند وبه دنبال راه گریز از شما نباشند.شما برای اینکه بفروشید نیاز به بازاریاب دلال دارید و فروش به تنهایی ممکن نیست.

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

SERVAT

جذب ثروت با فنگ شوی ( قسمت سوم)

جذب ثروت با فنگ شوی ( قسمت سوم) درودی دوباره بر ۳۰۳۹ های عزیز.با شما ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده