خانه / رمز موفقیت / رمز موفقیت بعضی ها!!!
رمز موفقیت

رمز موفقیت بعضی ها!!!

رمز موفقیت

رمز موفقیت بعضی ها!!!

۳۰۳۹ ها امروز میخوایم به سوالی که همیشه از خودتون می پرسید , جواب بدیم.چرا بعضی ها موفق می شوند؟ چرا بعضی ها بیشتر از دیگران پول دارند؟ چگونه بعضی ها پولدار می شوند ؟ پس این همه فقیر برای چیست؟ بله.امروز میخواهیم رمز موفقیت اون بعضی ها رو به شما بگوییم.واقعا چه می شود که بعضی ها در کسب درآمد اینقدررر موفق خواهند بود؟ فرق شما پس چیست؟ اصلا چرا شما پولدار نشوید؟ چرا شما جزء آنان نباشید؟ بله ما به شما می گوییم که چه باید بکنید, شاید باید کمی عادات و روش هایتان را تغییر دهید, اما کار سختی نیست.

دنیای ما پر است از آدم هایی که رؤیاهایی در سر دارند. اما چیزی که این دنیا به آن بیشتر نیاز دارد آدمهای رؤیاپردازی است که یک بار برای همیشه تصمیم بگیرند «رؤیاپردازی» تنها یادگارشان در این دنیا نباشد. رؤیاهای بزرگ باید با تلاش بی انتهایی همراه شوند که خود آن نیز نیازمند ایمانی راسخ است.

چگونه است که اینهمه انسان رؤیاهای بزرگ و فوق العاده ای دارند، اما تنها تعداد کمی از آنها به رؤیای خود جامه ی واقعیت می پوشانند؟ چطور کسی با منابع محدود می تواند تا جایی پیش برود که دنیا را تغییر دهد؟

آنهایی که موفق می شوند رؤیای خود را زندگی کنند و آنهایی که آن را با خود به گور می برند تفاوت کوچکی با هم دارند. واقعیت امر این است که همه ی ما موجودات منحصر به فردی هستیم. همه ی ما استعدادها و توانایی هایی داریم که ویژه و منحصر به شخص ما هستند. تنها تفاوتی که این دو گروه از انسان ها را از هم متمایز می کند و در نهایت عامل تعیین کننده ی قرار گرفتن ما در هر یک از این دو گروه می شود تلاش خستگی ناپذیر است و بس.

اجازه ندهید بی تصمیمی، ترس از شکست و ترس از اینکه دیگران چه فکری ممکن است بکنند شما را از برداشتن گامی عملی و حرکت به سمت تحقق بخشیدن به رؤیای خود بازدارد. اینها به رؤیاهای شما اجازه ی بروز و رشد نخواهند داد و آنها را با شما به سینه ی قبرستان خواهند فرستاد. توانایی شما در رؤیاپردازی و گام برداشتن در جهت تحقق آن، موهبتی است که باید به طور کامل از آن استفاده کرد.

وقتی تصمیم می گیرید گامی عملی و بزرگ در این جهت بردارید، نباید اجازه دهید چالش هایی که به سراغتان خواهند آمد شما را از مسیر خود منحرف کنند. هرچه رؤیای بزرگ تری داشته باشید با چالش های بزرگ تری نیز مواجه خواهید شد. به یاد داشته باشید که هیچ چیز هیچ وقت بی نقص نخواهد بود؛ پس انتظار اوضاعی کاملاً مرتب و بی نقص نداشته باشید. با این حال، اجازه ندهید آنچه در دنیای اطراف شما رخ می دهد، کنترل درون شما را در دست بگیرد.

همین لحظه تصمیم بگیرید هر کاری برای تحقق رؤیای خود لازم است انجام دهید. هر اتفاقی که بیفتد و تحت هر شرایطی، شما برای رسیدن به رؤیای خود مبارزه خواهید کرد. این را بارها و بارها با خود تکرار کنید. به باد داشته باشید شما برای پیروزی قدم به این دنیا گذاشته اید. برای اینکه خود را داخل گود نگه دارید گفتگوی درونی مثبتی شکل دهید و کاری کنید این گفتگوی درونی تحت هر شرایطی و با وجود هر مشکلی شما را به پیش براند. تلاش خستگی ناپذیر شما برای تبدیل کردن رؤیایتان به واقعیت، به طور قطع نتیجه خواهد داد.

موفقیت در یک قدمی شماست, فقط یک قدم بردارید!

تیم میدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

SERVAT

جذب ثروت با فنگ شوی ( قسمت سوم)

جذب ثروت با فنگ شوی ( قسمت سوم) درودی دوباره بر ۳۰۳۹ های عزیز.با شما ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده