خانه / بازاریابی و فروش / رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)
30SSDSDS39

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)

سلام همراهان ۳۰۳۹٫امیدواریم تا به اینجا دو قسمت قبل در مورد بازاریابی و افزایش فروش و جذب مشتری را خوانده باشید.شما می توانید از این لینک قسمت قبل را مطالعه بفرمایید

۱- هر شغل و حرفه ای ، رقیبان و افرادی را دارد که بیشتر از شما بفروشند و یا سعی کنند از شما و محصولاتتان بهتر باشند.پس همیشه محصولاتتان را ارزیابی کنید و نقاط ضعف آن ها را رفع کنید.

3039

۲-حتماً برای کارمندان فروش، کارشناسان فروش، مدیران فروش و تمام کارکنانی که به هر نحو در فرآیند فروش نقش دارند، پرداختِ بیشتر به صورت پِلکانی را در نظر بگیرید. به آن ها بطور دقیق بگویید که در مقابلِ چه مقدار فروش، چه مقدار درآمد خواهند داشت.

۳-درگیر مسائل حاشیه ای نشوید! تمرکز روی اهدافی که برای فروشتان ترسیم و تعیین کرده اید، رمز موفقیت شما در دستیابی به سود کلان و ایده آل است.

30SSDSDS39

۴-برای ترغیب بیشتر مشتریان به خرید محصولاتتان، اشانتیون هایی در نظر بگیرید.این کار هم مشتریان را با سایر محصولاتی که شاید قصد خرید را نداشته اند آشنا می کند و هم آن ها را ترغیب به خرید بیشتر از شما می کند چون همه علاقه مند به ، به دست آوردن محصولات مفت هستند!!

۵-روش هایی از بازاریابی و تبلیغات که تاثیر چندانی در جذب مشتری و افزایش فروش محصولاتتان را نداشته را سریعا پیدا کنید و روش های کار آمد تری را جایگزین این روش ها کنید

touch screen graph on a tablet

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد ۳۰۳۹

پرسود باشید

منبع:EBAYS.IR

 

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

SELL

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت دوم)

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت دوم) سلام دوستان و همراهان ۳۰۳۹٫قسمت دوم ...

2 دیدگاه

  1. بازتاب ها: رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت چهارم)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده