خانه / رپورتاژ آگهی / روش تشخیص باطری اصلی موبایل
روش تشخیص باطری اصلی موبایل
روش تشخیص باطری اصلی موبایل

روش تشخیص باطری اصلی موبایل

روش تشخیص باطری اصلی موبایل

 

روش تشخیص باطری اصلی موبایل
روش تشخیص باطری اصلی موبایل

سایت ۳۰۳۹ تقدیم میکند …

در این مقاله شما یک متخصص در زمینه ی تشخیص باطری های اصل از تقلبی خواهید شد …

راهنمای تشخیص باطری اصلی موبایل ، امروز می خواهیم همه چیز کاملا که تا حالا در هیچ سایتی ندیده اید رو راجب باطری های اصلی بهتون بگیم ، ما کلا باطری ها رو به سه گروه زیر تقسیم می کنیم:

 ۱-باطری های AAA Quality  
این باطری های از لحاظ کیفیتی صد در صد اورجینال و از لحاظ شارژ دهی با باطری اصل کارتن خود گوشی مطابقت دارد و مطابقت استاندارد های شرکت ها ی سازنده گوشی ها ساخته می شوند.

۲-باطری های AA Quality
این باطری های از لحاظ ظاهر با باطری های اصلی هیچ تفاوتی ندارند فقط از لحاظ میلی امپر و سل از باطری های اورجینال ضعیف تر می باشند و هیپچ کس قادر به تشخیص ان از اصل نمی باشند فقط هنگام استفاده دارایزمان شارژدهی کمتر و دارای عمر کوتاه می باشند

۳-باطری های A Quality
این هم از لحاظ ظاهر با باطری های اورجینال تفاوتی ندارند و فقط از لحاظ کیفیت سل و میلی امپر به مراتب ضعیف تر از باطری های اورجینال می باشند که هنگام استفاده از اینترنت و بازی و غیره دچار افت شدید یک مرتبه باطری می گرد .

گروه اول باطری ها از بهترین سل ها و از لحاظ میلی امپر کاملا با نسخه اصلی خود گوشی یکی است.

گروه دوم و سوم از لحاظ کیفیتی در سطح پایین تری قرار دارند مثلا وارد کننده های باطری اصلی  برای سود بیشتر خود هنگام سفارش محصول مثلا باطری اس۳ که از لحاظ میلی امپری ۲۱۰۰ میلی امپرمی باشد در خواست مثلا ۱۵۰۰ با سل های با کیفیت پایین تر می دهند با این کار خود قیمت باطری به مراتب پایین تر می اید ولی ظاهر دقیقا مشابه باطری اصلی را دارد و هیچ کس به جز سفارش دهنده محصول از اصل بودن یا نبودن ان محصول اطلاع صد در صد ندارد.

ما در اینجا به بحث راجب جواب راه هایی که بعضی از سایت ها برای تشخیص باطری اصلی گذاشتند می پردازیم

۱-یکی از سایت ها گفته از روی شیک و مرتب بودن جعبه باطری می شود اصلا بودن ان را تشخیص داد.

در جواب به این سوال می توان گفت که هر کدام از سه مدل باطری بالا می توان در جعبه ای با ظاهر شیک و لوکس قرار داد به اصطلاح پکینگ مناسبی داشته باشد پس اصلا راه مناسبی برای تشخیص اصل بودن باطری نیست .

۲-از روی تاریخ و سریال نامبر باطری می توان به اصل بودن ان پی برد

به هیچ وجه از روی نوشته روی باطری نمی توان تشخیص به صد در صد اصل بودن محصول نمود چون این به سلیقه سفارش دهنده محصول در چین قابل تغییر است و می تواند نوشته ای دقیقا با باطری صد در صد اصل روی باطری هک کند.

۳-از روی شکل باطری اصل بودن ان را تشخیص دهیم

با توجه به شبیه بودن همه مدل های باطری به هیچ وجه نمیشه از روی ظاهر انها اقدام به تشخیص اصل بودن انها نماییم بنده وارد کننده ی هر سه مدل باطری مذکور می باشم این سه مدل باطری اینقدر به هم شبیه هستند هیچ کس نمی تواند از لحاظ ظاهری کوچکترین تفاوتی در انها پیدا کند.

حالا بهترین روش از دید اسکای فون برای تشخیص اصل بودن محصول:

متاسفانه اکثر باطری های موجود در بازار ایران از نوع دوم و سوم هستند از هر ده فروشنده در بازار شاید یک نفر از انها باطری صد در صد اصل را به فروش می رساند . بنظر من تنها راه خرید باطری اصلی استفاده از فروشنده می باشد اینکه قبل از انجام معامله این شرط را کنید در صورتی که باطری خریداری شده مثل باطری روز اول خود گوشی شارژ نگه نداشت باطری مرجوع و به فروشنده پس داده خواهد شد

برای ورود به سایت میتونید از لینک مقابل استفاده کنید : www.skyphone.ir

 راهنمای خرید باطری اصلی موبایل- تشخیص باطری اصلی موبایل- باطری اورجینال موبایل-قیمت باطری های اصل موبایل- اسکای فون- باطری هایی که شارژ زیادی نگه میدارند- بهترین برندهای باطری موبایل- مشخصات باطری اصل موبایل

با تشکر: مدیریت سایت کسب درآمد با برند ۳۰۳۹ . آی آر               

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

اجاره بخاری

اجاره انواع بخاری

اجاره انواع بخاری   از اینکه در سایت کسب درآمد با نشانی ۳۰۳۹ . آی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده