خانه / ایده های جدید / سایت اشیا گمشده و کسب درآمد
سایت اشیا و کسب درآمد
سایت اشیا و کسب درآمد

سایت اشیا گمشده و کسب درآمد

سایت اشیا گمشده و کسب درآمد

سایت اشیا و کسب درآمد
سایت اشیا و کسب درآمد

 

سایت اشیا گمشده و کسب درآمد / در این مقاله از سایت کسب درآمد ( ۳۰۳۹. آی آر ) ایده ای برای راه اندازی یک سایت متفاوت به شما خواهیم گفت تا بتوانید سایتی متفاوت و درآمدزا راه اندازی کنید …  ایده های جدید و کاربردی در هر زمینه ای میتواند درآمدزا باشد . سعی کنید ایده هایی را در ذهن تان پرورش دهید که مشکلات قشری از جامعه را حل کند . بدون شک حل کردن مشکلات دیگران برای شما هم درآمدزا است .

ایده ای که شاید در ظاهر عجیب باشد اما شدنی است .. اولین سایت اشیا و مدارک گمشده شهرتان را راه اندازی کنید … خیلی از افراد مدارک یا .. گم میکنند که برای به دست اوردن دوباره ی آن مثلا کارت های اعتباری – سندها و .. باید کلی هزینه کنند و چند روز معطلی را تحمل کنند .

ایده به این صورت است که شما سایتی با وردپرس به صورت رایگان راه اندازی میکنید به هر نحوی که میتوانید اسم سایت را برندسازی میکنید که هر کس اشیا پیدا کرد یا چیزی گم کرد به این سایت محلی شما مراجعه کند …

اما درآمد سایت : کسی که اشیا را پیدا کرده با شما تماس میگیرد و شما آگهی را درج میکنید ( نه همه ی مشخصات رو) تا صاحب ان با شما تماس بگیرد .

معمولا مبلغی را صاحبان اشیا گمشده به شما به عنوان شیرینی پرداخت خواهند کرد که شما نصف آن را به کسی که اشیا رو پیدا کرده میدهید .

در دنیای امروزی سریع ترین، بهترین و آسان ترین راه حل مشکلات در وب ارائه می شود.اطلاعات سایر اشیاء مسروقه و یا گمشده نیز مانند؛ خودرو، طلا و.. میتواند سایت شما را در شهر محل زندگی تون به یک برند خوب و پولساز تبدیل کند .

حتی گاهی برعکس ٬ کسی که اشیا گم کرده آگهی میزند تو سایت شما که اگر اشیا را کسی پیدا کرد ٬ مبلغی را پاداش میدهد و …

 

با تشکر 

http://3039.ir

درباره ی راوی

همچنین ببینید

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد  سلام – این مقاله را تقدیم میکنیم به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده