خانه / موضوعات آموزشی / سایت کپن تخفیف هپی کارت
سایت کپن تخفیف هپی گرد
سایت کپن تخفیف هپی گرد

سایت کپن تخفیف هپی کارت

سایت کپن تخفیف هپی کارت

سایت کپن تخفیف هپی گرد
سایت کپن تخفیف هپی کارت

به آموزشگاه کسب درآمد خوش آمدید ، در ادامه ی معرفی بهترین و کاربردی ترین سایت ها

در این لحضه برای شما مخاطبین عزیز برند ۳۰۳۹ . آی آر ، سایت هپی کارت رو معرفی میکنیم .

سایتی ویژه برای عزیزانی که دنبال خرید ارزان و با کیفیت هستند ، یا دنبال خدمات مختلفی

از جمله :زیبایی، پزشکی ، تفریحی و … هستند با قیمت ارزان تر و مناسب تر اما قابل اعتماد .

با تخفیف نیازهای خود را رفع کنید و در انتها کلی پس انداز داشته باشید … همراه ما باشید لطفا !

چرا هَپی کارت؟

–    قیمت های رقابتی و تخفیف های استثنائی
–    کاهش هزینه های زندگی
–    افـــزایش قــدرت خــرید
–    اصلاح الگوی مصرف و ایجاد فرهنگ پس انداز و مدیریت مــالی خانواده
–    ارتقاء رفاه اجتماعی خانواده
–    حذف عادت چانه زنی و حفظ پرستیژ
–    ســهولت در خـــریــد
–    مدیریت زمان و صرفه جویی
–    کـــاهش هــــزینه های دســترسی در اســـتفاده از انرژی در کشــورهای
تــوســــعه یـــافتــه و در حــــال توســـعه
–    استفاده از happycard  در سراسر کشور

هَپی کارت چیست؟

 سـوالی که امروزه مورد توجه بسیاری از مردم قرارگرفته معنی واقعی کارت تخفیف مـی باشد.هر کسـی از کارت تخفیف تعبیر خواص خـود را داشته و شـرکت های موجود هر کـدام خدمات گسـترده ای برای کارت های تخفیف خود دارند،تجارب سـایر کشـورها و ضرورت ارائــه اینگونه خــدمات (کارتهای تخفیف و کارتهای اعتباری) در بســیاری از اقــتصادهای پـویا دو ابــزار مـهم مدیریت  درآمدها و هزینه ‏هـای اقشـار مــختلف جــامعه و علی‏ الخصوص قشــر متوسط و کــم درآمـد مـی‏باشد ،اینگونه کارتــهای تخفیف نسبت به کارتـهای خرید و کارتــهای هدیــه معمول، از سـقف مبالغ و ماندگاری بیشتری در تخفیف و اعتبار برخوردار بوده وبا توجه به ارزش افـزوده‏ای که ایجاد می‏نماید از پتانسیل پذیرش بیشـتری برخوردار است در کشــورهای توســعه یافته کارت‏هــای اعتــباری بـه صورت معمول دوبـار در ســال و تـنها در فـصول  فــروشــهای ویــژه قابل اســتفاده مـی‏باشند درصورتی که کـارتهای خـرید تخفیف دار در تـــمام طول  سـال مورد اسـتفاده واقع می‏شوند.این کارت ابزاری است که با بهره‏ گیری از آن مـی‏توان بدون مـراجعه به شـعب بانک و صرف وقت و هزینه  جـهت افتتاح حسـاب، از تمامـی مزایای کارتهای اعتباری و کارتهای خرید بهره‏ مند شد. نکته قابل توجه در استفاده از این کارتها استفاده از تخفیف در خرید کالا و خدمات از صدها فروشگاه مکان اقامتی و سالن ورزشی در سطح کشور است .که بدون محدودیت زمان و قابل استفاده می باشد.

چگونه هَپی کارت را تهیه کنیم؟

مراحل: خرید هپی کارت تنها از طریق سایت www.happycard.ir امکان پذیر می باشد.

۱-ورود به سایت www.happycard.ir

ورود به قسمت درخواست خرید کارت

۳-ورود به پنل کاربری در صورت عضویت/ در صورت عدم عضویت ثبت نام در سایت

۴-نمایش پیش فاکتور و انجام عملیات پرداخت

۵-ورود به درگاه بانک تجارت و انجام عملیات بانکی

۶-دکمه تکمیل فرآیند خرید شماره به سایت هپی منتقل گردیده و خرید شما تکمیل می شود.

چگونه از هَپی کارت استفاده کنم؟

با در دست داشتن هپی کارت و مراجعه به هر یک از مراکز طرف قرار داد در سراسر کشور(اطلاعات مراکزدر سایت قابل روئیت می باشد)،کارت خود را که قبلا در سایت شارژ مالی شده است،بر روی دستگاههای pos منصوبه

به میزان استفاده از خدمات مراکز مذکور کشیده  و دستگاه پس از کسر میزان تخفیف تعریف شده،فاکتور صادر کرده ووجه را کسر می ننماید.لازم به ذکر است شارژ مالی کارت ها به صورت |آنلاین بوده و بلافاصله قابل استفاده و آماده خرج کردن می باشد.

هپی کارت چگونه کار می کند؟

زیر ساخت شبکه هپی کارت برای استفاده از سیستم­های کارت تخفیف، کارت امتیازی ، بن کارت و کارت لویالتی و حتی استفاده از همه امکانات بصورت هم­زمان طراحی شده است . کلیه پذیرندگان هپی کارت در سطح کشور دارای دستگاه کارت خوان هستند تا دارنده کارت به هنگام خرید کالا یا استفاده از خدمات بتواند پرداخت خود را از طریق کارت انجام داده و از امتیازات این کارت استفاده کند . درگاه اینترنتی هپی کارت این امکان را برای دارندگان کارت فراهم می­کند تا آنها بتواند کلیه عملیات خود را در حساب کاربری خود مشاهده نمایند .
هپی کارت با اتصال به زیر ساخت مرکز تبادل امتیازی کشور (www.iran point center.com)این امکان را برای دارندگان هپی کارت فراهم می­کند تا دارندگان بتوانند امتیازات خود بین باشگاه­های مختلف را به صورت تجمیع شده استفاده نمایند. امکانات مربوط به تبادل امتیاز بین دارندگان کارت و سایر باشگاه ها و سیستم های وفاداری این بستر را فراهم کرده است تا تسهیلاتی نظیر ارسال بسته های هدیه ریالی یا امتیازی از طریق هپی کارت بین آنها در مناسبت های مختلف به صورت الکترونیکی ، اختصاصی بن­ کالا و یا امکانات رفاهی از طریق سازمان­ها ، ادارات ، نهاد­ها و شرکت­ها به پرسنل، و ده ها امکان دیگر برای اعضاء این شبکه براحتی مقدور گردد.

باشگاه دارندگان هپی کارت علاوه بر امکانات ذکر شده، امکان دریافت پیغام های الکترونیکی مربوط به پیشنهادات خاص از قبیل قیمت های بسیار ویژه تورهای لحظه آخر و یا بلیط های چارتری و یا offer های خاص جشنواره های تامین کنندگان عمده را داشته باشند.

از این که تا انتها همراه ما بودید ، سپاس گذاریم .

با تشکر :مدیریت سایت کسب درآمد

http://3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده