خانه / بازاریابی و فروش / خرید و فروش خط تلفن رند و دامنه
rond

خرید و فروش خط تلفن رند و دامنه

rond

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش خط تلفن رند و دامنه

سلام .سوالات زیادی در خصوص چگونه خریدن دامنه داشتیم و اینکه از کجا و چگونه خط تلفن های همراه با شماره های رند یا غیر رند خریداری کنند. .که امروز با یک تیر دو نشان می زنیم.ما سایتی را به شما معرفی خواهیم کرد که این سامانه فروشگاه اینترنتی برای خرید و فروش خط تلفن همراه و خرید دامنه  است.شما به صورت کاملا رایگان می تونین تبلیغاتتون رو در این سایت درج کنید .این سامانه معتبر و قابل اطمینان است و بعد از اپراتورهای تلفن همراه , بزرگترین خرید و فروش خط های تلفن همراه است..شما در این سایت می توانید  با فروش خط تلفن همراه نیز کسب درآمد کنید.

 

واژه رند (Rond) در اصطلاح عام به معنی تلفظ راحت و به‌خاطر سپاری سریع شناخته می‌شود اما این کلمه در بین فروشندگان خط و دامنه، معنای متفاوتی می‌‌دهد که گاهی صحبت از چند ده صدمیلیون تومان اختلاف قیمت یک دامنه یا خط، با قیمت‌های متداول بازار دارد.

سامانه رند شما را قادر می‌سازد تا در یک بازار مجازی همانند یک فروشنده حرفه‌ای به خرید و فروش خطوط تلفن ثابت، موبایل و دامنه بپردازید. در این بازار اینترنتی کاربران با استفاده از امکانات متنوع که تقریبا بیشتر آنها هم رایگان است، می‌توانند شماره یا دامنه‌های خود را آگهی کرده و یا از میان شماره و دامنه‌های موجود جستجو کرده و خرید کنند.

رند یک بازار اینترنتی است، بازارهای اینترنتی امکانات وسیعتری نسبت به فروشگاه‌ها داشته و امکان فعالیت صاحبان کالا و خدمات را در سامانه خود فراهم می‌کنند. در این سایت فروشندگان می‌توانند آگهی‌های خود را درخصوص فروش دامنه یا خط، به‌صورت رایگان درج کنند، فقط برای ویژه کردن آگهی‌ها نیاز به پرداخت هزینه است.

در سامانه رند هر کاربر می‌توانند یک فروشگاه ایجاد کند، فروشگاه ساخته شده قابلیت اتصال دامنه اختصاصی را دارد و کاربران می‌توانند با امکانات  از پیش تعیین شده زیادی، در یک بستر امن و راحت خرید و فروش کنند. رند در حال حاضر بعد از اپراتورها، بزرگترین بانک اطلاعات ثبت شده شماره را در اختیار دارد.

شماره موبایل، تلفن یا دامنه رند برای یک کسب‌وکار ارزش مهم و قابل توجهی به شمار می‌رود، یک شماره یا دامنه رند و متناسب با کسب‌وکار، نه تنها هزینه بازاریابی را کمتر می‌کند بلکه مسیر اطلاع‌رسانی و تبلیغات را ساده‌تر می‌کند.

آدرس سامانه رند: www.rond.ir

 

 زندگیتان رند

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

30SSDSDS39

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم) سلام همراهان ۳۰۳۹٫امیدواریم تا به اینجا ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده