خانه / بانک کارآفرینی / بازی کارخانه ، ایده های شما را تبدیل به پول می کند
pool sazi

بازی کارخانه ، ایده های شما را تبدیل به پول می کند

pool sazi

کسب درآمد با بازی کارخانه

۳۰۳۹ های عزیز امروز برای شما محیطی را ترتیب داده ایم که در آن فضا با سایر افرادی که مانند شما به دنبال کسب درآمد هستند کار تیمی در فضای مفرح و بازی داشته باشید و هم آموزش های لازم برای سود بیشتر ببینید و هم ایده های خود را به پول و واقعیت تبدیل کنید.ما به شما امروز سایتی معرفی می کنیم که در آن جا به همه ی رویاهایتان , واقعیت می بخشید و از آن لذت خواهید برد.این سایت در واقع کارخانه ی کوچک است که شما در آن ایده هایتان را تبدیل به واقعیت می کنید.

بازی کارخانه تبدیل ایده به ثروت در اصل یک دوره ی آموزشی اینترنتی و یک بازی عملی است . این بازی ۱۰ مرحله دارد که در طی ۱۰ هفته برگزار می شود . در هر مرحله از بازی اطلاعات و آموزش‌های مورد نیاز به کاربران داده می شود و آنها یک هفته زمان دارند تا این مرحله از بازی را با موفقیت به اتمام رسانده و به مرحله بعدی بروند.

کاربران در هر مرحله ، فقط و فقط آموزش های مورد نیاز همان مرحله را دریافت کرده و تمام تمرکز خود را برای اجرای عملی همان بخش خواهند گذاشت. مراحل اولیه این بازی به صورت انفرادی است و بر روی تقویت توانایی‌های افراد تمرکز دارد اما به تدریج بقیه ی مراحل به صورت یک بازی گروهی و Team Work اجرا می‌شود.

هدف از ساخت بازی این است که تولید ثروت از طریق بازی و خلاقیت به کاربران آموزش داده شود و به آنها کمک شود که ایده های خود را به ثروت تبدیل کنند. روش اجرای بازی به این صورت است که ابتدا از همه‌ی افراد شرکت کننده در دوره، تست‌های شخصیت ،رغبت سنجی و … گرفته می‌شود تا بتوانند استعداد های پنهان، مهارت‌ها و توانایی‌های خود را شناسایی کنند و بفهمند که برای چه کاری ساخته شده‌اند.

سپس شرکت کنندگان بر اساس تیپ‌های شخصیتی و توانمندی‌ها گروه بندی می‌شوند (تیم سازی). در طول این دوره و حتی بعد از آن آموزش و ارتباط مربی و هنرجو ادامه خواهد داشت . هر مرحله از بازی، آموزش‌ها، قوانین و مقررات و دستور العمل خاص خود را دارد و بر اساس اهداف خاصی طراحی شده است. به طوری که شرکت کنندگان را هم از نظر شخصیتی، هم از نظر خلاقیت و هم از نظر دانش و مهارت کسب و کار رشد دهد.

آدرس بازی کارخانه تبدیل ایده به ثروت: http://ideas-to-wealth.blog.ir

 

شما می توانید!

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد۳۰۳۹

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده