خانه / موضوعات آموزشی / مراحل فروش تلفنی محصولات
فروش تلفنی
فروش تلفنی

مراحل فروش تلفنی محصولات

مراحل فروش تلفنی محصولات 

فروش تلفنی
فروش تلفنی

سلام یکیار دیگه به ۳۰۳۹ . آی آر – کسب درآمد خوش آمدید . اگه به دنبال بازاریابی تلفنی هستید پیشنهاد میکنم این پست را با دقت بیشتری مطالعه کنید .

فروش تلفنی

فروش تلفنی همانطور که از اسمش پیداست یعنی یک فروش غیر حضوری که پل ارتباط بین فروشنده و خریدار یک حتما بارها با شما هم تماس گرفته اند تا محصولاتی را به شما معرفی کنند و شما را ترغیب به خرید کنند . در مکالمه تلفنی, چون خریدار فروشنده را نمیبیند و نمیشناسد, فروشنده باید با تکنیک هایی حس اعتماد و علاقه مندی به خرید را در خریدار ایجاد کند.

یکی از مزیت های فروش تلفنی این است که شما با افرادی در ارتباط خواهید بود که شاید تا ۱۰ سال برای اینکه یک فروش تلفنی به ثمربرسد, فرد باید آموزش های کافی دیده باشد تا بتواند توانایی تاثیرگذاری غیر حضوری را بیاموزد .

 

مراحل فروش تلفنی
مراحل فروش تلفنی

هزینه ی این فروش بسیار کمتر از فروش های حضوری است زیرا هزینه های پذیرایی . پرسنل از بین برای جمع آوری تلفن ها و نام و نام خانوادگی و اطلاعات خریداران بسیار آسان است و به راحتی این امکان را به شما میدهد که با هزاران خریدار در ارتباط باشید اما باید توجه کرد که فن فروش تلفنی بسیار مهم است و فقط در حد خوش متاسفانه به دلیل اینکه در فروش تلفنی, مشتری و فروشنده یکدیگر را نمیبینند و با یکدیگر ارتباط حضوری ندارند ,

در نتیجه طرز بیان و استفاده از کلمات بسیار مهم است و خطا در ادبیات یا بیان کلمه ای نادرست که برداشت دیگری برای اینکه شما جواب های منفی بسیاری بشنوید بسیار طبیعی است و نباید پس از چند تلفن و جواب منفی شنیدن نا امید و دلسرد هیچ گاه فکر نکنید فروش تلفنی فروش ساده ای است و تلفنتان را بردارید و با کمی چرب زبانی شروع به فروش تلفن است و فروشنده از پشت تلفن با صحبت هایش , شخص را ترغیب به خرید میکند.

 

بازاریابی تلفنی
بازاریابی تلفنی

دیگر هم وارد شرکت شما برای خرید حضوری نمی شده اند و اصلا نمیشناختند محصول شما را. میرود. زبان بودن نیست و نیاز به آموزش های حرفه ای دارد. خریدار داشته باشد ممکن است او را از خرید منصرف کند و فرصت جبران نیست. شوید, با شور و هیجان ادامه دهید.قرار نیست همه ی تلفن هایتان به خرید منجر شود. کنید.خیر… این کار نیاز به آموزش حرفه ای دارد.

 

با تشکر 

http://3039.ir

درباره ی راوی

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده