خانه / ایده های جدید / مشارکت کنید جایزه بگیرید
مشارکت کنید جایزه بگیرید
مشارکت کنید جایزه بگیرید

مشارکت کنید جایزه بگیرید

مشارکت کنید جایزه بگیرید

مشارکت کنید جایزه بگیرید
مشارکت کنید جایزه بگیرید

اگه اهل وبگردی هستید یا دوست دارید با دیگران دانش و تجربه هاتون رو به اشتراک بگذارید ، پیشنهاد فوق العاده ای برای شما داریم که بتوانید در یک محیط امن علاوه بر پرسش و پاسخ و اشتراک گذاری تجربه ها ، در آخر هر ماه اگه جز ۳ کاربر برتر سایت باشید از لحاظ امتیاز بندی ،، جوایزی به ارزش ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان دریافت کنید . کافی است در این سایت عضو شوید و سپس یا به سوالات دیگران پاسخ دهید یا از تجربه هاتون به اشتراک بگذارید تا امتیاز دریافت کنید . هر سوال و هر پاسخ جداگانه ۵ امتیاز دارد .

۵ کاربر برتر اول  به صورت آنلاین در ستون سمت راست سایت قابل مشاهده هستند و سایر نفرات میتوانند از طریق پنل مدیریت شون امتیازات خود را مشاهده کنند .

برای ورود به این سایت میتونید از طریق لینک زیر اقدام کنید :

http://tajrobeyeman.ir

هر سوالی به ذهنتون میرسه بپرسید تا پاسخ های بیشماری رو دریافت کنید . اگه نیاز به مشاوره رایگان دارید ، کافی است یکبار سایت تجربه من رو امتحان کنید تا صدها   مشاوره براتون ارسال بشه تا طعم مشورت را به معنای واقعی بچشید . زکات علم و دانش نشر آن است ، شما می توانید به سوالات کاربران پاسخ دهید تا در کنار اجر اخروی  جوایز نفیس سایت تجربه من رو دریافت کنید . مطالعه کنید پرسش و پاسخ های دیگران را که شاید در هیچ کجای دنیا منبعی از تجربه به آسانی  در اختیار شما قرار نگیرید .

 

با تشکر : مدیریت سایت کسب درآمد ، ۳۰۳۹ . آی آر

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد  سلام – این مقاله را تقدیم میکنیم به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده