خانه / معرفی مشاغل / معرفی شغل گرافیست و بازارکار آن
معرفی شغل گرافیست و بازارکار آن
معرفی شغل گرافیست و بازارکار آن

معرفی شغل گرافیست و بازارکار آن

معرفی شغل گرافیست و بازارکار آن  

معرفی شغل گرافیست و بازارکار آن
معرفی شغل گرافیست و بازارکار آن

معرفی شغل : گرافیست

کار های گرافیکی یکی از کارهای پرطرفدار عصر حاضر است که افراد با انجام تکنیک های هنری مانند عکاسی, نقاشی و .. آثاری را بر روی بوم, دیوار,فلز,چوب, رایانه و … خلق می کنند.منظور از خلق این آثار رساندن پیام خاصی به بیننده است که ممکن است این آثار جنبه تبلیغاتی داشته باشند مانند بنر های تبلیغاتی و یا آثار هنری باشند.

معرفی شغل گرافیست
معرفی شغل گرافیست

 

اگر شما هم علاقه مند به این رشته و هنر دارید میتوانید پس از گذراندن مقطع راهنمایی, در هنرستان در رشته گرافیک مشغول به تحصیل شوید و در دانشگاه ها با عنوان رشته گرافیک یا هنر های تصویری دا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دهید. با انجام هر پروژه یا تمرینی به مهارت خودتون اضافه کنید.شما باید به بسیاری از

شما می توانید به صورت شخصی کار کنید و دفتر مخصوص خود را دایر کنید و یا برای شرکت های تبلیغاتی و گرافیکی مشغول به کار شوید.شما می توانید طراحی های پوسترهای تبلیغاتی, کارت های ویزیت, طراحی بنر,طراحی لوگو, طراحی وب سایت را انجام دهید.همچنین می توانید برای نشریات کار کنید

و طرح های روی جلد کتاب ها مانند تصویر سازی برای کودکان و … را بازار کار برای گرافیست ها در ایران بسیار عالی است زیرا هیچ وقت بیکار نمی مانید و می توانید حتی در منزل خودتان و با انجام تبلیغات اینترنتی سفارش بگیرید.

درآمد گرافیست
درآمد گرافیست

 

اگر شما استخدام شرکت یا اداره ای باشید به عنوان گرافیست حداقل درآمد و حقوق شما ۸۰۰ هزارتومان خواهد بود و این رقم تا ۲ میلیون تومان بسته به میزان مهارت شما قابل تغییر است. هر چند اگر شما خودتان در منزل مشغول به کار گرافیکی شوید و به طور جدی دنبال کنید و سفارش بگیرید خیلی راحت ماهی ۳ تا ۴ میلیون شما برای یک گرافیست ماهر بودن نیاز به تجربه و دقت دارید و بایدنرم افزارها مانند photo shop,Flash,Corel,Indesign,3D Max و …. تسلط داشته باشیدانجام دهید درآمد خواهید داشت .

 

با تشکر

http://3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

Screenshot_2015-12-17-01-12-46-1

پردرآمدترین کارهای جهان

پردرآمدترین کارهای دنیا سلام ۳۰۳۹ ها.امروز براتون از ۱۰ شغل پر درآمد و پولساز جهان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده