خانه / بانک کارآفرینی / مهارت هایتان را به اشتراک بگذارید و کار بگیرید
5Untitled

مهارت هایتان را به اشتراک بگذارید و کار بگیرید

مهارت هایتان را به اشتراک بگذارید و کار بگیرید

سلام و درود بر همه ی ۳۰۳۹ های عزیز.حتما تا حالا سایت های خارجی دیده اید که افراد در آن رزومه خود را به اشتراک می گذارند و از مهارت هایشان نام می برند و کارفرما هایی پروژه هایی به آن ها می سپارند.به تازگی یک سایت ایرانی نیز تاسیس شده است که شما در آن می تونید مهارت هایتان را معرفی کنیدو کار بگیرید و در ازای انجام پروژه ها پول دریافت کنید.

4Untitled

شبکه اجتماعی Skill به شما کمک می‌کند با ثبت مهارت‌ها و توانایی‌های خودتان در یک بستر ارتیاطی تخصصی، پروژه بگیرید، کار پیدا کنید. فرهنگ حضور شبکه‌های اجتماعی به مرحله بلوغ خود رسیده‌، یعنی از مرحله سرگرمی و ارتباطهای بی‌هدف عبور کرده‌ است. پس چه بهتر که وقت خود را برای آشنایی با کسانی صرف کنید که توانایی، مهارت‌ها و نیازهای شما برای آنها مهم باشد و این یکی از بهترین روش‌های هدفمند کردن ارتباطات اجتماعی در فضای مجازی است.

3Untitled

در شبکه اجتماعی Skill می‌توانید گروه‌های تخصصی ایجاد کنید، در دوره‌های مهارت‌آموزی شرکت کرده و پیشرفت خودتان را ارزیابی کنید. همچنین ایجاد فروشگاه شخصی بخش دیگری از امکانات خوب این سامانه است. در مجموع Skill بستر خوبی برای ارتباط، مهارت‌آموزی، بازاریابی و در نهایت کسب‌درآمد اینترنتی است.

2Untitled

آدرس:www.skillema.ir

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده