خانه / رپورتاژ آگهی / نرم افزارهای حسابداری دی کامپیوتر
نرم افزارهای حسابداری دی کامپیوتر
نرم افزارهای حسابداری دی کامپیوتر

نرم افزارهای حسابداری دی کامپیوتر

نرم افزارهای حسابداری دی کامپیوتر

نرم افزارهای حسابداری دی کامپیوتر
نرم افزارهای حسابداری دی کامپیوتر

کسب درآمد با برند ۳۰۳۹ . آی آر تقدیم می کند »

دی کامپیوتر یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده نرم افزارهای حسابداری می باشد که کیفیت و ارائه امکانات مناسب و مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار داده است . در این پست با دو نرم افزار حسابداری ارائه شده توسط این شرکت آشنا میشویم :

نرم افزار انبار

کنترل دقیق ورود و خروج کالا، اطلاعات صحیح و به‌ موقع از وضعیت و محل نگهداری کالاها و برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های نگهداری کالا همواره جزو مهمترین دغدغه های یک سازمان به حساب می‌آید.
هزینه سالانه نگهداری کالا در انبارها (هزینه خواب کالا) همواره بخش بزرگی از سرمایه یک سازمان را بخود اختصاص می‌دهد بنابراین، مدیریت موجودی‌ها به‌صورت علمی و کاهش هزینه‌ها ، کمک شایانی به سودآوری سازمان خواهد کرد. با استفاده از نرم‌افزار انبار کلیه کاربران به آسانی از روند درخواست کالاهای خود آگاه شده و قادر به پی‌گیری درخواست های خود خواهند بود.
سیستم انبار هوشمند نوین کار ثبت و نگهداری اطلاعات تمام فرآیند های مرتبط با ورود و خروج کالا و تغییرات کالا در انبار اعم از خرید، مصرف، تولید، فروش، ضایعات، امانی، انتقالی و انبارگردانی را انجام می دهد.در سیستم انبار و حسابداری انبار، اطلاعات مبلغی کالا به روش های میانگین و فایفو و بر اساس هزینه یابی ساده و استاندارد محاسبه و نگهداری می شود. در این سیستم انبار امکان انجام تمام عملیات مربوط به انبارگردانی و شناسایی اضافات و کسورات انبار نیز در نظر گرفته شده است و در نهایت با ثبت اسناد حسابداری مربوطه، اطلاعات مالی کاملی در اختیار مدیران شرکت قرار خواهد گرفت. استفاده از گزارش های کامل و دقیق این سیستم و همچنین یکپارچگی منسجم اطلاعاتی آن با سایر سیستم های زنجیره ارزش سازمان مانند تدارکات،تولید و فروش، راهکاری قدرتمند را در اختیار سازمان ها قرار می دهد تا در برنامه ریزی و تصمیم گیری خرید مواد و تولید و فروش محصولات، استفاده بهینه از منابع شرکت را تجربه کنند.

نرم افزار حقوق و دستمزد

همان طوری که تمامی مدیران ارشد سازمانی و مسئولین واحد پرسنلی واقف هستند یکی از معضلات محاسبه حقوق، تغییر و نوع محاسبه آن می باشد لذا دی کامپیوتر در راستای هوشمند سازی سیستم ها جهت مدرن نمودن آنها اقدام به ارائه نرم افزار حقوق و دستمزد نوین جهت تسهیل در اجرای روند های خاص محاسبه حقوق و دستمزد نموده است. اين سيستم بر اساس قانون كار و منطبق با نيازهاي مشتريان (با قابلیت پارامتریک شدن با این معنی که کارفرما می تواند طبق قانون آن شرکت نسبت به پرداخت حقوق اقدام نماید.) طراحي شده است.
نرم افزار حقوق و دستمزد یکی از پیچیده ترین زیر سیستم های نرم افزارهای اتوماسیون مالی و اداری و صنعتی می باشد. حسابداری حقوق دستمزد و صدور سند حسابداری برای فیشهای حقوقی در مجموعه های بزرگ وقت و توان زیادی را می گیرد. نرم افزارحقوق دستمزد هوشمند نوین توانسته است تمام پیچیدگی های بیان شده فوق را چه در محاسبات حقوق و چه در صدور سند حسابداری در قالبی ساده و کارا جمع بندی و در اختیار کاربر خود قرار دهد.

محاسبه دقيق و کامل حقوق و دستمزد ماهانه و مزايای متعلقه مستمر و غير مستمر به همراه لحاظ نمودن قوانين استخدامي و طبقه بندي مشاغل درکنار ارتباط مستقيم با ساير زير سيستم ها و انتقال اطلاعات از آنها و همچنین معرفي پارامتريک و انعطاف پذيري آنها در مقابل تغيير قوانين از مشخصات اصلي نرم افزار نوین مي باشد.
از مشخصات ديگر آن مي توان محاسبات وامها و مساعده و کسورات قانوني و محاسبه صحيح و سريع حقوق ماهانه به همراه گزارشات متنوع و تو در تو و ارسال نتايج به ساير سيستمها را نام برد. با هوشمند سازی نرم افزار حقوق و دستمزد هوشمند نوین سعی شده تمامی مشکلات در سیستم های مرسوم حل گردیده و کاربر می تواند به راحتی و با حداقل دانش فنی با نرم افزار ارتباط برقرار کند همچنین این سیستم به صورتی کاملا انعطاف پذیر تمامی نیازهای سازمان های بزرگ و شرکت های کوچک را به راحتی مرتفع می نماید.

با تشکر : مدیریت سایت کسب درآمد

http://3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

اجاره بخاری

اجاره انواع بخاری

اجاره انواع بخاری   از اینکه در سایت کسب درآمد با نشانی ۳۰۳۹ . آی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده