خانه / موضوعات آموزشی / چرا برخی از مردم نمیتوانند ثروتمند شوند؟
دلیل ثروتمند نشدن چیست ؟
دلیل ثروتمند نشدن چیست ؟

چرا برخی از مردم نمیتوانند ثروتمند شوند؟

چرا برخی از مردم نمیتوانند ثروتمند شوند؟

 

دلیل ثروتمند نشدن چیست ؟
دلیل ثروتمند نشدن چیست ؟

اگه شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید لطفا با ما همراه باشید در بخش موضوعات آموزشی ebays.ir

خب این یک سوالی هست که باید هر شخصی که در وضعیت از زندگی مالی خود ثابت مانده است از خود بپرسد, که چه چیزی باعث شده من مانند بقیه ثروتمند نشوم؟ آیا کم شانسم؟ آیا بدبختم؟ تفاوت آن ها با من چیست؟ آیا آنها دزد اند؟

 

متاسفانه تعداد بسیاری هر شخص پولداری را می بینند فکر می کنند حتما دزدی کرده یا پول کسی را بالا کشیده تا توانسته در واقع ساده ترین کار برای اینکه پولدار نشوید همین است! که پولداری را دزدی بدانید, بد بدانید, و و و پس یعنی شما اکثر افراد تلاش می کنند درس بخوانند به مدارک عالی برسند و با مدارکشان در شرکت یا اداره ای مشغول به کار شوند و دستمزد ماهیانه خود را دریافت کنند و بعد از بازنشستگی امیدشان به همین پول است! خب این مسیری است که این افراد انتخاب کرده اند.اگر زندگی اکثر افراد ثروتمند را مطالعه کنید که یک جور مطالعه تاریخ نیز هست! اکثر آنان وضعیت مالی افتضاحی داشته اند و از منفی ۱ به اینجا رسیده اند.چون به پول احساس نیاز می کردند در نتیجه تمام فکرشان را برای به دست آوردن پول متمرکز می کرده اند و برا به دست آوردنش تلاش می کردند و در نتیجه موفق هم افراد معمولی اهل ریسک نیستند و جالب اینکه طبق آمار ۸۰ درصد مردم از شغلشان ناراضی هستند و آن را دوست ندارند .

علت بی پولی
علت بی پولی

واقعا چی باعث شده که این دسته از مردم خود را درگیر درجا زدن کرده اند و تکانی هم به خودشان نمی دهند و نترسید! ریسک کنید! خلق کنید.چیزهایی که دوست دارید را بیافرینید.به جلو بروید. هنوز هم دیر نشده.نمیگویم دیگر به نه اتفاقا خیلی خوب است که تحصیلات عالیه دارید و یک شغل ثابت دارید! این خودش یک پشتوانه محکم و مطمئن است.

پس دیگه اصلا نیاز به ترس نیست.در کنار این شغل دست به کارهایی که دوست دارید بزنید و پول بیشتری کسب کنید.هیچ چیز را از دست نمی دهید چون شغل ثابتتان را دارید و حتی اگه یک در میلیون شکست بخورید باز صفر نمیشوید.تازه بر می گردید سر جای قبلتون! این یک نعمت است و شما از بسیاری از ثروتمندان هم جلوترید زیرا آنان معطل نکنید! از زندگیتان لذت ببرید و هر چه را میخواهید برایش تلاش کنید .

راز ثروت
راز ثروت

 

هیچ چیز نمی تواند مانع رسیدن شما به پولدار شود و هیچ کدام حتی یک بار نمی گویند , زحمت کشیده ! پولدار شده! راضی به وضعیتتان هستید و پولدار هم نمیشوید چون برای پولدار شدن تلاش هم نمی کنید! می شدند. هیچ استفاده از استعداد هایشان نمیکنند.شرکت نروید و کار نکنید . شغل و درآمد ثابت نداشتند آن موقع  آرزوهایتان شود خدا همراه شماست فقط شروع کنید.

 

مدیریت سایت کسب درآمد 

http://3039.ir

درباره ی راوی

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده