خانه / موضوعات آموزشی / چگونه در فروش موفق شویم ؟
فروش موفقیت امیز

چگونه در فروش موفق شویم ؟

چگونه در فروش موفق شویم ؟

فروش موفقیت امیز
فروش موفقیت امیز

سلام – امیدواریم تا این لحضه از سایت ۳۰۳۹ . آی آر استفاده کرده باشید برای بهبود کسب و کارتان .  در این مقاله در مورد اسرار موفقیت در فروش صحبت خواهیم کرد لطفا تا انتها همراه ما باشید .. مجموعه ی کسب درآمد ( ebays.irwww.3039.ir) تقدیم میکند …

 فروش موفقیت آمیز …

یکی از قسمت های مهم برای فروش این است که شما نظر قطعی و آخر مشتری را به دست آورید و فروش را ۱۰۰% توجه داشته باشید که لبخند و اشتیاق خود را از دست ندهید و خسته نشوید زیرا یک امر حیاتی در فروش است و شما رفتارها و واکنش مشتری را زیر نظر بگیرید اگر دیدید که مشتری دستش را زیر چانه اش قرار داده , او در حال فکر کردن است و بهتر است شما به صحبت هایتان ادامه ندهید , در واقع او توجهی در آن لحظه به گفته های شما ندارد.

روش های افزایش فروش
روش های افزایش فروش

شما باید قبل از فروش مطمئن شوید که به نیاز ها و خواسته های مشتری توجه کرده اید و به خوبی برایش توضیح داده اید که چرا محصول شما به کارش می آید و برایش چه سود و منافعی را در پی دارد.و کالای شما ارزش پرداخت هزینه را پس از مطرح کردن فروش نهایی نباید هیچ حرف دیگری به زبان بیاورید.منتظر شوید تا اولین نفر مشتری باشد که لب به بعضی از مشتری ها نگران قیمت خرید هستند و میترسند که بعد از خرید, پشیمان شوند! شما در این لحظه با اعتماد به نفس و لبخند مستقیما در چشم هایش نگاه کنید و بگویید مطمئن باشید این قیمت با در نظر گرفتن همه جوانب تعیین شده شما می توانید در حین صحبت از مشتری بپرسید: تا اینجا با با چیزی مخالفتی دارید؟

 

تکنیک فروش بیشتر
تکنیک فروش بیشتر

با این سوال میزان خریدار بودن و سعی کنید در چیزهای کوچک با مشتری به توافق برسید.این شانس شما را برای قطعی کردن فروش بالاتر میبرد. کنید.این کار یکی از مهمترین و دشوارترین مراحل در فروش است. همواره باید اشتیاق و سرزندگی را از خود نشان دهید.دارد.

زبان می گشاید.اولین نفر که شروع به صحبت کند بازنده است. است و از خرید خود مطمئن باشید.مصمم بودن مشتری را برای خرید می سنجید.

 

با تشکر 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم …

http://3039.ir

درباره ی راوی

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده