خانه / رمز موفقیت / چگونه در کسب و کار موفق باشیم؟
طرح ریزی برای کسب و کار

چگونه در کسب و کار موفق باشیم؟

طرح ریزی برای کسب و کار

برای پولدار شدن برنامه ریزی کنید

سلام.امروز به شما برای سود بیشتر و کسب درآمد بیشتر راهکارهایی توصیه می کنیم.قبل از شروع هر کار برنامه ریزی کردن و در نظر گرفتن همه ی جوانب و اهداف از الزامات موفقیت  به حساب می آید.در این پست از تجربیات و عادت های افراد موفق در این نوع کسب درآمد ها صحبت خواهیم کرد .به امید این که شما هم به جمع موفقان بپیوندید.برای موفقیت در کار لازم است طرح ریزی کنید.

 

طرح کسب وکار یک نوشتهٔ رسمی است که اهداف کسب‌وکار را تعیین، دلایل امکان تحقق اهداف را ذکر و برنامه‌هایی که برای رسیدن به اهداف دنبال می‌شوند را ارائه می‌کند. همچنین ممکن است شامل اطلاعاتی دربارهٔ پیشینهٔ سازمان و تیم مجری طرح باشد. طرح کسب‌وکار سندی مکتوب است که جزئیات کسب‌وکار پیشنهادی را مشخص می‌کند. این سند باید ضمن تشریح موقعیت کنونی، نیازها، انتظارات و نتایج پیش بینی شده را شرح دهد و کلیه جوانب آن را ارزیابی کند.

آماده کردن یک طرح کسب‌وکار نتیجه نهایی روند طرح‌ریزی نیست، بلکه تحقق طرح، هدف نهایی است. با این وجود نوشتن طرح یک مرحله میانی مهم است. طرح نشان می‌دهد که بمنظور یک کسب‌وکار محرز، بررسی‌های دقیق در ایجاد کسب‌وکار انجام شده است و برای راه‌اندازی آن، کارآفرین وظیفه‌اش را انجام داده است.

ما چراباید طرح تجاری داشته باشیم؟

بررسی ها نشان داده که علت عمده به نتیجه نرسیدن بسیاری از ایده های کارآفرینی و شکست صاحب آن ایده ها ، مشکلات مالی وناتوانی در جذب منابع مالی برای اجرایی ساختن ایده بوده است.دربسیاری موارد ایده ی فرد واقعا عالی بوده ولی خود فرد سرمایه ای برای انجام آن نداشته و همچنین نتوانسته کارآفرینان را قانع کند.

دلیل این امر این است که فرد سرمایه گذار ، لزوما از دید فرد کارآفرین به ایده نمی نگرد و به اندازه وی خوشبین نیست.

بنابرین کارآفرین باید دنبالی راهی مناسب برای ایجاد ارتباط با صاحبان سرمایه باشد که نوشتن طرح کسب وکار یکی از این راه هاست.

 

انواع برنامه کسب وکار

فن آوری گرا

رشد بازار

موقعیت یابی در بازار

مالی

تولیدی

خرید کسب و کارهای دیگر

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد ۳۰۳۹ پشتیبان شما برای موفقیت

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

SERVAT

جذب ثروت با فنگ شوی ( قسمت سوم)

جذب ثروت با فنگ شوی ( قسمت سوم) درودی دوباره بر ۳۰۳۹ های عزیز.با شما ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده