خانه / موضوعات آموزشی / چگونه فروشنده حرفه ای باشیم؟( قسمت اول)
فروشندگی و مهارت های آن
فروشندگی و مهارت های آن

چگونه فروشنده حرفه ای باشیم؟( قسمت اول)

چگونه فروشنده حرفه ای باشیم؟( قسمت اول)

فروشندگی و مهارت های آن
فروشندگی و مهارت های آن

برای حرفه ای شدن شما در فروش چند پست را در روزهای آینده منتشر میکنیم … همراه ۳۰۳۹ . آی آر و مقالات کسب درآمد باشید اگر به فکر حرفه ای شدن هستید برای اینکه فروشنده قابل و حرفه ای باشید باید مهارت و دانش خود را در زمینه فروش افزایش دهید و انگیزه و اشتیاق برای فروش و کارتان داشته باشید. شما نمیتوانید با روش های فروش قدیمی انتظار درآمد بیشتر داشته باشید حتی اگر بیشتر تلاش کنید و بیشتر کار کنید ولی همان نتیجه را میگیرید.برای افزایش فروش باید روش های جدیدی را بیاموزید.

سرمایه گزاران موفق برای به به دست اوردن مهارت جدید و آگاهی هزینه میکنند در نتیجه در زمان کوتاهتری ولی به طور سنجیده سرمایه گزاری میکنند و چندین برابر دیگران هم درآمد کسب می کنند.

همه چیز برای زنده و با طراوت بودن نیاز به توجه دارد, شما برای فروش بیشتر باید مدام توجه تان به فروش باشد و همیشه در حال یادگیری و به روز رسانی خود و روش هایتان باشید.

فروشندگی حرفه ای
فروشندگی حرفه ای

در زمینه کاریتان همیشه مطالعه کنید و به همایش ها بروید.حتی مجبور باشید از خواب و خوراکتان بزنید.فکر نکنید فروش نیاز به تحصیلات ندارد و تجربه کافی است! خیر.این افکار کهنه را دور بریزید شما برای کسب ثروت نیاز دارید که آگاهی و علم در زمینه کاریتان داشته باشید پس نیازمند خواندن کتاب هستید.هفته ای یک کتاب در زمینه کاریتان مطالعه کنید.

اگر وقت نداریدکه در همایش ها و کلاس های آموزشی شرکت کنید, به سی دی ها و صوت های آموزشی در ماشین یا در موبایلتان گوش دهید.تحقیقات نشان داده که انسانها از گوش دادن بیشتر می آموزند.

آموزش فروشندگی
آموزش فروشندگی

 

همیشه در حال آموختن باشید.از انسان های موفق سوال بپرسید و از تجربیاتشان استفاده کنید, برای بهتر شدن برنامه ریزی کنید و ببینید برای رسیدن به هر هدف چه کارهایی باید انجام دهید.برنامه ریزی کنید و به پیش روید.

انگیزه داشته باشید شما این کارها را برای خودتان انجام خواهید داد نه کس دیگری.اینکه چه شرایطی دارید و یا چه کسب و کاری اهمیتی ندارد.مهم این است که در هر جایگاهی که هستید مسئولیت پذیر و متعهد باشید و همیشه سعی کنید هر کاری را به نحو احسن و درست ترین کار را انجام دهید تا نتیجه های بهتری بگیرید.

با تشکر – منتظر تجربیات شما هستیم …

http://3039.ir

درباره ی راوی

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده