خانه / موضوعات آموزشی / چگونه فروشنده موفقی باشیم ؟
موفقیت در فروش
موفقیت در فروش

چگونه فروشنده موفقی باشیم ؟

چگونه فروشنده موفقی باشیم ؟

موفقیت در فروش
موفقیت در فروش

لطفا بار ها و بارها باید این سوال را از خود بپرسید که چرا من مانند سایرین موفق نیستم؟

جواب یک آدم عاقل این است که حتما ایرادی در رفتار و نگرشم وجود دارد و جواب یک انسان بی انگیزه و تنبل این میخواهم بهتون یادآوری کنم که افراد ثروتمند و موفق هیچ فرقی با شما نداشته اند , فقط آنها خودشان را خوب فهمیده اند و نسبت به مهارت ها و خواسته هایشان آگاه هستند, ریسک میکنند و از شکست نمی ترسند, بسیار بسیار برای خواسته ها و آرزوهایشان می جنگند چون میدانند اگر خداوند آرزویی در سر آنها پرورانده است, توان رسیدن به آن ار هم برایشان قرار داده است.

این دنیا قوانین خود را دارد و برای موفقیت باید قوانین آن را بدانید.همانطور که اگر یک سیب را به زمین بیندازید , پایین می افتد و بالا نمی رود, شما هم هر آنچه که فکر می کنید را دریافت خواهید کرد.اگر شما فکر میکنید بدبختید.پس بدبختی را دوست دارید و دنیا هم به شما آن را میدهد.دنیا بسیار شیرین و زیباست.کجا دیدید که هر آنچه را بخواهید به شما بدهند؟ آیا شما واقعا به سمت آنچه میخواهید میروید؟ کاری که دوست دارید را انجام میدهید؟ برایاست که من بد شانسم!

 

آموزش فروش بیشتر
آموزش فروش بیشتر

علایقتان می جنگید؟خیر! پس به آن هم نمیرسید. هر چیز برای زنده ماندن نیاز به توجه دارد .مراقبت همیشگی .پس از خودتان و آرزوهایتان مراقبت کنید. اتفاقاتی که در سر راه شما قرار می گیرند بد و تلخ نیستند.موانع نیستند! چالش هستند .دنبال زندگی آرام نباشید.آب رودخانه تا زمانی تمیز و زلال است که در جریان است.اگر بایستد, راکد و گندیده میشود.پس شما هم در تلاطم انسان های موفق برای خود انگیزه درست میکنند.صبح ها را زود بیدار میشوند, پر انرژی هستند! چون خودشان راشروع کنید و از خودتان بپرسید چه کاری را واقعا دوست دارید؟چه مهارت هایی دارید؟

رموز موفقیت فروشنده ها
رموز موفقیت فروشنده ها

برای بهتر کردن شرایط و اوضاعتان چه باید بکنید؟ همانها را انجام دهید.میبینید که احساستان تغییر خواهد کرد و انرژی لازم برای موفق بودن در باشید.حرکت کنید.سنگ ها موانع نیستند.صدای خوش از خود به جا بگذارید.دوست دارند.منتظر نیستند دیگران برایشان دوستی به وجود آورد. شما جاری می شود!افراد موفق هیچ فرقی با شما ندارند!

با تشکر 

تیم مدیریت سایت کسب درآمد 

http://3039.ir

درباره ی راوی

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده