خانه / کسب درآمد آنلاین / کسب درآمد ازطریق آموزش
amoozesh interneti

کسب درآمد ازطریق آموزش

amoozesh interneti

کسب درآمد ازطریق آموزش

۳۰۳۹ ها سلام.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صرفه جویی در زمان , آموزش از راه دور و غیر حضوری بسیار رو بورس است .و افراد بدون اتلاف وقت برای رفت و آمد , در منزل مشغول به آموزش و یادگیری می شوند.براتون یک سایتی معرفی می کنیم که در ایران فعالیت دارن و کاملا معتبر می باشند.شما با آموزش دادن و انجمن های مخصوص گفت و گو در این سایت کسب درآمد می کنید.یعنی شما عضو این سایت می شوید و یک دوره یا بحث علمی و آموزشی راه می اندازید .تقریبا مانند اجاره کردن سالن برای همایش یا مرکز آموزشی است.کافی است در این سایت عضو شوید تا روال کار دستتان بیاید.

مرکز آموزش های آنلاین سایت تخصصی است که بر پایه ارائه خدمات آموزشی از طریق وب راه اندازی شده است. در این سایت می توان از خدماتی مانند ارائه دوره های آموزشی، وبینار یا کنفرانس های تحت وب و اجاره کلاس مجازی برای تدریس استفاده کرد. سایت مرکز آموزش های آنلاین برای کسانی که تخصصی دارند و می توانند آن را به دیگران آموزش دهند فضای مناسبی را ایجاد کرده است به اینصورت که فقط با ثبت نام در سایت و درخواست اجاره کلاس، امکانات مورد نیاز برای برگزاری دوره در اختیار مدرسین و دانشجویان قرار می گیرد.

امکانات سایت در بخش آموزش و بخش وبینار به صورت کاملا تعاملی، دوطرفه و آنلاین است و دانشجو و مدرس همانند فضای واقعی تدریس، با هم در ارتباط هستند. امکان ضبط دوره ها، برگزاری دوره ها در تمام ساعات روز و با توافق طرفین، امکان پراخت شهریه ها به صورت اقساط و .. از دیگر امکانات این سایت ارزشمند است.

 

از مزایای استفاده از خدمات مرکز آموزش آنلاین می توان به این موارد اشاره کرد: کسب درآمد اینترنتی از طریق تدریس، استفاده از بستر موجود سایت برای معرفی و اشتراک گذاری خدمات و توانایی های خود، حذف هزینه های مالی و زمانی رفت آمد به کلاسهای فیزیکی، امکان حضور در سمینار ها و کنفرانسهای خارج از محیط محل سکونت و کار و ..

آدرس مرکز آموزش های آنلاین: www.onlineamoozesh.com

موفق باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

 

 

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر    سلام – اگه سایت یا وبلاگی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده