خانه / بانک کارآفرینی / کسب درآمد از آپلود بوی
آپلود بوی

کسب درآمد از آپلود بوی

آپلود بوی

کسب درآمد از آپلود بوی

۳۰۳۹ هایی که در اینترنت دنبال کسب درآمد هستید, اگر فایل با ارزشی که خواهان دانلود دارد را دارید می توانید در آپلود بوی آپلود کنید و با هر بار دانلود آن امتیاز دریافت کنید و پس از فروش و دانلود مکرر پول خود را دریافت کنید.این فرصت خوبی است که کامپیوتر خود را بگردید و فایل هایی که ارزش دانلود دارند را به فروش برسانید و کسب درآمد کنید.این سایت قابلیت تبدیل امتیاز شما از دلار به ریال را دارد و دست مزد شما را به ریال و در همه ی بان کهای معتبر ایرانی می تواند انتقال دهد.این یکی از مزیت های مهم و حائز اهمیت این سایت است.این سایت امتیازات دیگری هم دارد که در ادامه برایتان شرح خواهیم داد.

اگر صاحب یک سایت دانلودی هستید یا خدمات سایت‌ شما قابلیت آپلود فایل برای دانلود کاربران را دارد می‌توانید علاوه بر استفاده از فضا و امکانات سامانه آپلودبوی ، بابت هر دانلود نیز درآمد داشته باشید. آپلودبوی در حال حاضر به ازاء هر هزار بار دانلود یک فایل، مبلغ ۳۰ دلار پرداخت می‌کند که به ریال و از طریق شبکه بانکی ایران، به حساب کاربران واریز می‌شود. آپلودبوی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ و با هدف ایجاد و اشتراک فضای اختصاصی برای بارگذاری و دریافت فایل برای سایر سایت‌ها آغاز کرده است. از دیگر امکانات این سامانه می‌توان به فضای دسترسی با حجم بالای آپلود، سرعت دانلود مناسب حتی با اشتراک رایگان، سطح امنیت بالای اطلاعات، قابلیت نگهداری نامحدود تا زمان دانلود فایل و.. اشاره کرد.

 

آپلودبوی در بخشی از معرفی خدمات خود در مورد کسب‌درآمد اینترنتی می‌نویسد:

آپلودبوی یک مرکز بارگزاری فایل رایگان با قابلیت کسب درآمد از دانلود فایل است ، به این معنی که شما فایل خود را روی آپلودبوی بارگزاری کرده و پیوند آن‌را منتشر می‌کنید یا به اشتراک می‌گذارید، تا زمانی که کاربر دیگری فایل شما را دریافت نماید به ازای این دانلود مبلغی به حساب شما افزوده می‌شود، همچنین اگر شخصی برای دانلود فایل شما اقدام به خرید اشتراک ویژه نماید درصدی از این فروش نیز برای شما محاسبه خواهد شد..

آدرس آپلودبوی: http://uploadboy.com

 

با تشکر از توجه شما

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده