خانه / ایده های جدید / کسب درآمد از بازی اسم و فامیل
bazi

کسب درآمد از بازی اسم و فامیل

bazi

اسم و فامیل بازی کنید و پول دریافت کنید

۳۰۳۹ های عزیز سوپراااایز.این بار هم برای شما یک راه مفرح همراه با کسب درآمد داریم! آیا فکرش را می کردید بازی کنید و پول دریافت کنید؟ آن هم بازی اسم و فامیل؟ ما برای شما امروز یک سایت معرفی می کنیم که با بازی اسم و فامیل و کسب امتیاز بالا می توانید پول و هدیه دریافت کنید

 

بازی آنلاین اسم و فامیل وب سایت جالبی است که شما را به دنیای دوران کودکی و نوجوانی برمی گرداند، هر چند که این بازی هنوز هم برای بسیاری از بزرگسالان، از شادترین تفریحات خانوادگی و دورهمی به حساب می آید. حالا یک گروه با خلاقیت این بازی جذاب را به صورت آنلاین اجرا نموده و بستری را تحت وب فراهم کرده که شما می توانید با سایر کاربران به صورت آنلاین اسم و فامیل بازی کنید.

عضویت در سایت اسم و فامیل رایگان است، روابط کاربران در سایت از طریق اطاق ها و بخش آدم یاب صورت می گیرد، از نکات جالب سایت اعطای جوایز مالی به کاربران برتر است، یعنی کاربران سایت که بیشترین امتیاز را کسب کنند جایزه می گیرند. اسم و فامیل در وبلاگ خودش اینطور عنوان کرده که قصد اجرای بازی های نوستالوژی و خاطر انگیز بیشتری را دارد.

 

سایت اسم و فامیل از گرافیک بسیار شاد و اجرای بسیار خوب و مناسبی برای یک سایت تفریحی برخوردار است، و در همان شروع کار تاثیر قابل توجهی بر روی کاربرانی که دنبال سایت های تفریحی هستند می گذارد. بخش های مختلف به خوبی طراحی شده و سایت در عین سادگی از ساختار منسجم و خوبی برخوردار است که نشان از توانایی و دقت تیم اجرایی آن دارد.

آدرس اسم و فامیل: www.esmfamil.com

 

شاد باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد ۳۰۳۹

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد  سلام – این مقاله را تقدیم میکنیم به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده