خانه / کسب درآمد آنلاین / کسب درآمد از رای دادن
نت رای3 3039

کسب درآمد از رای دادن

نت رای 3039

کسب درآمد از رای دادن در اینترنت

سلام دوستان عزیز و جویای کسب درآمد.ما همیشه برای شما همه ی روش های جدید برای به دست آوردن حتی یک ریالی را برای شما معرفی خواهیم کرد.این بار می خواهیم به شما سایتی معرفی کنیم که در ازای رای شما و ارائه دیدگاه و نظراتتان به شما امتیاز می دهد و شما از این امتیازات می توانید جوایز و هدایایی دریافت کنید یا آن را نقد کنید.شاید برای شما این سوال پیش آید که چرا باید عده ای در قبال نظرات شما پول پرداخت کنند؟ در واقع وقتی شما مدیر یک شرک و کسب و کار باشید مسلما برایتان اهمیت دارد که نظر دیگران نسبت به شرکت و محصولاتش چیست.به همین دلیل عده ای برای تشویق مردم به نظر سنجی, در قبال نظرات شما پول پرداخت می کنند

نت رأی یک سامانه تحقیقات و نظرسنجی آنلاین به شیوه متفاوت است، در این سرویس خبری از فرم‌های طولانی متداول نیست، نت رأی به روش بازی‌گونه (Gamification) و در یک محیط جذاب به افراد و کسب‌‌وکارها کمک می‌کند تا بتوانند نظرسنجی، بازخوردگیری، امکان سنجی (Validations) و تحقیقات بازار خود را پیاده‌سازی کنند.

بسیاری از برندهای موفق جهان بخش زیادی از پیشرفت خود را وابسته به اطلاع از نظرات و نیازهای مشتریان خود می‌دانند. نکته مهم این اطلاع یافتن، روش‌ها و ابزارهایی است که نظرسنجی، تحقیقات و بازخوردگیری را به یک علم مستقل تبدیل کرده است، در بیشتر موارد جمع‌آوری و استخراج نتایج قابل اتکاء از تحقیقات، مستلزم صرف وقت و هزینه زیادی است و این همان نقطه‌ای است که سامانه‌هایی مانند نت رأی به کمک شما می‌آید.

 

سامانه‌ نت رأی با تکیه بر شناخت عوامل تأثیرگذار بر یک نظرسنجی قابل اعتماد، بستری را فراهم کرده است تا با ایجاد جذابیت و انگیزه در بین کاربران، متقاضیان بتوانند نظرسنجی خود را انجام دهند. در این سایت هر نظر سنجی دارای زمان، جایزه نقدی یا غیر نقدی و امتیاز است، کاربران با شرکت در نظرسنجی‌ها امتیاز کسب کرده و جایزه می‌گیرند.

این سایت (در زمان درج این مطلب) در خصوص هزینه برای عضویت یا ایجاد نظرسنجی، شرایطی را درج نکرده است. عضویت در نت‌ رأی رایگان است و برای ایجاد نظر سنجی نیاز به تکمیل نمایه کاربری و تأیید مشخصات می‌باشد.

آدرس نت رأی: http://netray.ir

جیبتان پرپول

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر    سلام – اگه سایت یا وبلاگی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده