خانه / بانک کارآفرینی / کسب درآمد از طریق تایپ و ترجمه
تایپ

کسب درآمد از طریق تایپ و ترجمه

تایپ

کسب درآمد از طریق تایپ و ترجمه در سایت سان تایپ

تیم ۳۰۳۹ امروز برای شما یک نمونه از دورکاری و کارهای در منزل را برای شما معرفی می کنیم.شما بدون حتی هیچ دانشی و فقط با داشتن یک کامپیوتر و لپ تاپ می توانید از طریق تایپ کردن درآمد کسب کنید.تایپ و انجام تحقیق و ترجمه یکی از کار های پرطرفدار برای بانوان و طرفداران کار در منزل است.در زیر ما به شما سایتی را معرفی می کنیم که از طریق آن می توانید در این راستا کسب درآمد کنید.

سان‌تایپ یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌های آنلاین خدمات تایپ، ترجمه، تحقیق، ویراستاری و تدوین مقالات است، امکانات سان‌تایپ را می‌توان با یک دفتر فنی کامل برابر دانست. این سرویس امکان آزادکاری برای کاربران با توانایی تایپ و ویراستاری، ترجمه و تحقیق، طراحی و گرافیک و مشاغل مرتبط را فراهم آورده است.

سان‌تایپ در بخش جذب نیرو و استخدام همکار می‌نویسد: سان‌تایپ به‌عنوان بزرگ‌ترین دفتر فنی اینترنتی و تخصصی کشور، سرویسی است که دریافت سفارش روزانه و درآمد قابل‌توجه را به همکاران متخصص و جویای کار ارائه می‌نماید. سان‌تایپ با چندین سال تجربه در حوزه ترجمه، تحقیق، تایپ، ویراستاری و سایر امور مرتبط ، دایره بزرگی از همکاران متخصص را در مجموعه خود به‌صورت دورکاری جای‌داده است..

..بااین‌همه، به علت حجم بالای سفارش‌ها این مرکز، همواره استخدام مترجم بالأخص مترجم انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و همچنین تایپیست‌های حرفه‌ای را بدون محدودیت در دستور کار خود قرار داده است و از بابت جذب نیروی متخصص هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد. از ویژگی‌های مهم و برجسته در جذب و استخدام نیرو، تخصص کافی درزمینهٔ تخصصی مربوطه، تعهد کاری، کیفیت ممتاز و دسترسی آسان به همکار می‌باشد.

آدرس سان‌تایپ: http://suntype.ir

۳۰۳۹ همراه شما 

تیم مدیریتی ۳۰۳۹

www.3039.ir

 

 

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده