خانه / ایده های جدید / کسب درآمد از طریق دیدن تصاویر
3039.ir

کسب درآمد از طریق دیدن تصاویر

3039.ir

تصاویر را ببینید, پول دریافت کنید!!

آیا می دانستید با دیدن تصاویر یه شما پول پرداخت می کنند؟ حتما شگفت زده شده اید!. سایت کسب درآمد ۳۰۳۹ به شما یک روش فوق العاده ای معرفی می کند که شما از طریق دیدن تصاویر و توصیف کردن آن می توانید پول دریافت کنید.سایت نقاشه این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد.برای ورود به سایت نقاشه روی لینک زیر کلیک کنید.

سایت نقاشه www.naghasheh.com

سیستم نقاشه به شکلی طراحی شده که به راحتی و با کمترین دانش فنی می توانید با آن کار کنید و کسب درآمد کنید ، کافی است لیست عکس ها را ببینید ، عکسی را انتخاب کنید و آن را با چهار کلمه توصیف کنید ،یعنی آنچه در عکس می بینید را بنویسید ، سپس در ازای هر کلمه صحیحی که در سیستم وارد می کنید پول دریافت خواهید کرد.

نقاشه وب سایتی است که کاربران با مراجعه به بخش تصاویر می توانند تصاویر را مشاهده و با انتخاب هر تصویر ، هر آنچه در تصویر می بینند را در قالب چهار کلمه یا تگ وارد و سپس ذخیره کنند .

روش کار

سیستم نقاشه به شکلی طراحی شده که به راحتی و با کمترین دانش فنی می توانید با آن کار کنید و کسب درآمد کنید ، کافی است لیست عکس ها را ببینید ، عکسی را انتخاب کنید و آن را با چهار کلمه توصیف کنید ،یعنی آنچه در عکس می بینید را بنویسید ، سپس در ازای هر کلمه صحیحی که در سیستم وارد می کنید پول دریافت خواهید کرد

ابتدا ثبت نام کنید . پس از تکمیل فرم عضویت در سایت یک ایمیل فعال سازی برای شما ارسال خواهد شد که با کلیک بر روی لینک فعال سازی داخل ایمیل ، حساب کاربری فعال میشه و می تونید وارد سایت بشید .

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد ۳۰۳۹ برای شما آرزوی موفقیت دارد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد  سلام – این مقاله را تقدیم میکنیم به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده