خانه / بانک کارآفرینی / کسب درآمد از طریق ترجمه ایران
ترجمه

کسب درآمد از طریق ترجمه ایران

ترجمه

کسب درآمد از طریق  سایت ترجمه ایران

۳۰۳۹ های مترجم عزیز برای شما امروز سایت ترجمه غیر حضوری داریم.به این معنی که اگر شما علاقه مند به کسب درآمد از طریق ترجمه متون هستید و یا نیاز به کسی دارید که متون شما را ترجمه کند می توانید در سایت ایران ترجمه عضو شوید و با مترجم و یا کارفرمای خود در ارتباط باشید.سایت ایران ترجمه واسط بین شما و مترجم و یا کار فرما است و شما با انجام آزمون و مشخص شدن سطح مهارتتان در این سایت به عنوان مترجم و کارمن آن ها شناخته می شوید و شروع به کار می کنید

ترجمه ایران سایت برون سپاری و فریلنسرینگ تخصصی ترجمه است، این سایت به همراه تایپا ایران از زیرمجموعه های کارایران است. در ترجمه ایران، کاربران به دو دسته سفارش دهنده یا کارفرما و سفارش گیرنده یا مجری تقسیم می شوند. ترجمه ایران برای کسانی که در ترجمه تخصص و تبحر دارند فضای بسیار خوبی برای درآمدزایی اینترنتی است. کافیست عضو شوید، عنوان مترجم استخدام شده، سپس طبق قوانین سایت اقدام به دریافت سفارش و اجرای آن کنید.

ترجمه ایران برای کارفرمایان و سفارش دهندگان ترجمه این امکان را فراهم می آورد که با قیمت تعیین شده خود در حداقل زمان مترجم خود را پیدا کنند و یا متون مورد نظر خود را در بین چندین مترجم تقسیم کنند. همچنین امکان دریافت نمایندگی برای مراکز و اشخاصی که سفارش های متعدد ترجمه دارند را نیز دارد و با اعطای پنل نمایندگی قوی به راحتی امکان ارجاع سفارشات خود به این مرکز را فراهم کرده است.

ر ترجمه ایران می توانید متون خود را از طریق تصویر یا اسکن و فایل صوتی ارسال نموده و متن تایپ شده قابل ویرایش را دریافت کنید. سایت از ساختار خوب و مناسب یک فریلنسر برخوردار است و برای کسانی که مایل به داشتن درآمد اینترنتی و کار در منزل از طربق ترجمه هستند بسیار مناسب است.

آدرس ترجمه ایران: http://tarjomeiran.com

 

موفق باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

درآمد گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت

کسب درآمد با راه اندازی گیم نت  سلام به دوستان ۳۰۳۹ . آی آر . ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده