خانه / بازاریابی و فروش / کسب درآمد از طریق فروش کالا
buy100

کسب درآمد از طریق فروش کالا

buy100

کسب درآمد از طریق فروش کالا

سلام ۳۰۳۹ های عزیز.برای شما یک ایده داریم که شاید قبلا هم به ذهن خودتان رسیده باشد.این که یک کالایی را بخرید و با کمی سود بفروشید .ما برای شما یک مکانی مجازی و فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته ایم که از طریق آن می توانید کالای مورد نظر خود را به فروش برسانید.مزیت دیگری که این سایت دارد این است که شما علاوه بر فروش کالای نو , می توانید کالاهای دست دومتان را هم بفروشید و کسب درآمد کنید.  شما از این فروشگاه به عنوان واسطه و بازاریاب کالایتان استفاده می کنیدوبه این معنی که سایت تمامی مراحل ژرداخت و دریافت و فروش کالا را انجام می دهد.

بای‌۱۰۰ یا خریدصد یک سامانه خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم است. این سایت اگر چه در ظاهر کمی شبیه به یک آگهی‌نامه خرید و فروش است اما این امکان را به کاربران می‌دهد که تمام فرایند خرید، فروش، پشتیبانی و پرداخت از طریق بای‌صد انجام ‌گیرد. یعنی کاربران می‌توانند کالا و محصولات مد نظر خود را در بای‌صد برای فروش ثبت کنند و مشتریان پس از خرید با هماهنگی بای‌صد کالای خود را دریافت می‌کنند. سامانه ‌بای‌صد فروشنده قطعی کالا نیست، تنها یک واسطه است اما برای اعتماد سازی مبلغ پرداخت شده مشتری را تا زمان دریافت کالا و اعلام رضایت خریدار، به فروشنده پرداخت نمی‌کند.

ثبت‌نام و درج آگهی فروش کالا در بای‌صد رایگان است، در این سایت روش‌های فروش عادی و مزایده‌ای وجود دارد برای کسب اطلاع از جزئیات و نحوه برگزاری و شرکت در مزایده‌های بای‌صد از پیوند زیر بخش سوالات متداول را مشاهده کنید.

آدرس سایت: http://buy100.ir

 

موفق باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

30SSDSDS39

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم)

رموز فروش بیشتر و بازاریابی حرفه ای( قسمت سوم) سلام همراهان ۳۰۳۹٫امیدواریم تا به اینجا ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده