خانه / کسب درآمد آنلاین / کسب درآمد از طریق ویدئوی ویروسی!!!!
video

کسب درآمد از طریق ویدئوی ویروسی!!!!

video

کسب درآمد از طریق ویدئوی ویروسی!!!!

۳۰۳۹ ها سلام.امروز پر انرژی هستیم و براتون یک روش بسیااار جالب از روش های اینترنتی کسب درآمد داریم.امروزه با گسترش اینترنت میدونیم که هر خبری کمتر از ثانیه در جهان پخش میشه.تا به حال به این فکر کردین که از همین روش هم میشه پول دریافت کرد؟ ما امروز شما رو با یک روش آشنا می کنیم.اونم اینه که ویدئو های جالب و دیدنی بسازید و اونو به اشتراک بزارین.اما جطوری  از این کار پول دریافت کنید؟ برای دانستن این موضوع این پست را تا آخر بخوانید.هیجان زده شده اید ؟ چه روش هایی که در اینترنت برای پولدار شدن وجود ندارد!!!!!!
بدون شک در کشور ما امکانات لازم برای کسب درآمد از اینترنت کمتر از کشورهای پیشرفته است، با این حال در ادامه به معرفی روش‌هایی می پردازیم که این روزها بسیاری از کاربران اینترنت را یک ‌شبه پولدار کرده است. در این قسمت می خواهیم با یکی از روشهای در آمد زایی از اینترنت آشنا شویم.

ویدئوی ویروسی بسازید!

به ویدئوها و کلیپ‌هایی که توسط میلیون‌ها کاربر دیده یا به اشتراک گذاشته شده‌اند ویدئوی ویروسی گفته می شود.شما می توانید هر نوع ویدئویی را تهیه کنید که برای همگان جذاب باشد مانند رخدادهای طبیعی شگفت انگیز. این ویدئو می تواند به ویدئوی ویروسی با ده ها بیننده بدل شود.وپس از ویروسی شدن ویدئو، معمولا یوتیوب با صاحب آن تماس می گیرد و پیشنهاد شراکت می دهد. بعد از این نصف درآمدی که از طریق آگهی هایی که در صفحه نمایش ویدئو بدست می آورند به حساب صاحب ویدئو ریخته می شود.پدر کودکی به نام دیوید ویدئوی بسیار مشهوری به نام «دیوید بعد از دندان‌پزشکی» تهیه کرد که تنها از طریق یوتیوب، ۱۰۰ هزار دلار برایش درآمد داشت!

 پرپول باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر    سلام – اگه سایت یا وبلاگی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده