خانه / کسب درآمد آنلاین / کسب درآمد از نظرسنجی از دیدما
didema3039

کسب درآمد از نظرسنجی از دیدما

didema3039

کسب درآمد از نظرسنجی از دیدما

سلام ۳۰۳۹ های عزیز که برای کسب درآمد از اینترنت مشتاق هستید .امروز یک سایت دیگر فارسی زبان را به شما معرفی می کنیم که در ازای نظرات و دیدگاه های شما پول پرداخت می کند.در این سایت هر مدیر یا شخصی که به نظر دیگران نیاز دارد , نظر سنجی ارائه می دهد و به پاسخ دهندگان و کسانی که در این نظر سنجی شرکت می کنند هدایا و جوایزی به عنوان تشکر و سپاس اهدا می شود.شما با ثبت نام در این سایت می توانید در این محیط دوستانه شرکت کنید و کسب درآمد نیز کنید. شما با اشتراک گذاشتن ایده و نظراتتان علاوه بر جوایز ، این فرصت را دارید که با مدیران شرکت ها و صاحب نظر سنجی ها در ارتباط باشید.

هر کسی می تواند به صورت رایگان در دیدما به عنوان همیار عضو شود و در سیستم نظر سنجی های این سایت شرکت کند. نوع دیگر عضویت در دیدما عضویت همکاران است که به کسانی اطلاق می گردد که می خواهند در رابطه با آنها نظر سنجی انجام شود.

روش کار به این صورت است که در صورت پاسخ به هر نظرسنجی یک امتیاز بابت پاسخگویی به همیاران تعلق می گیرد که این امتیازات در قرعه کشی های متنوع مؤثر بوده و به ازاء هر امتیاز شانس بیشتری برای دریافت جوایز اعطاء شده پیدا خواهند نمود . ولی لزوما مبلغی به عنوان پاداش پاسخگویی به حساب همیاران گرامی اضافه نخواهد شد (هر چندکه این احتمال وجود دارد تا از طریق قرعه کشی مبالغی نیز دریافت کنند).

همیاران با پاسخگویی به این نظرسنجی ها علاوه بر افزایش شانس خود در قرعه کشی ها این امکان را به همکاران دیدما ( شرکتهای عضو دیدما ) خواهند داد تا بر اساس نیاز خود با آنها ارتباط بر قرار نمایند که این خود به سود همیاران و همکاران گرامی می باشد نکته دیگر اینکه نتایج این نوع نظر سنجی ها می توانند با در نظر گرفتن کامل حریم شخصی در اختیار همه اعضاء دیدما قرار بگیرند.

این در حالیست که همیاران با پاسخگویی به نظر سنجی های ارسال شده از طرف همکاران علاوه بر مزایای قبلی به طور قطع بخشی از مبلغی که از طرف همکاران به دیدما پرداخت شده است را به عنوان قدردانی در مشارکت دریافت خواهند نمود .همچنین نتایج این نظر سنجی ها فقط در اختیار همکارانی قرار می گیرد که آنها را ارسال نموده اند.

اگر علاقه مند به آشنایی با سایر سایت های نظرسنجی وب فارسی هستید به این بخش مراجعه کنید.

آدرس وب سایت دیدما: http://didema.ir

 

جیبتان پرپول

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر    سلام – اگه سایت یا وبلاگی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده