خانه / موضوعات آموزشی / کسب درآمد از پخش زنده!
lahze negar .

کسب درآمد از پخش زنده!

lahze negar .

کسب درآمد از پخش زنده!

سلام به ۳۰۳۹ ها.حتما شما هم در بسیاری از سایت ها ویدئو هایی را از ژخش زنده و هم زمان دیده اید که مخاطبین زیادی دارد و بسیاری با گرفتن تبلیغات از این پخش شان یا بازدیدکنندگانشان ، درآمد زیادی را کسب کرده اند.این برای شما غیر ممکن نیست و برای یک پخش زنده نیاز به امکانات و هزینه ی زیادی ندارید.ما در این مطلب برای شما یک سامانه را معرفی می کنیم که شما از طریق ورود به اسن سای می توانید ویدئو ها و پخش زنده خود را روی آنتن ببرید و با مخاطبان زیادی در ارتباط باشید.این که شما فقط از طریق موبایل بتوانید یک جلسه یا رویداد را زنده پخش ویدئویی کنید می‌تواند خیلی جالب و شگفت‌انگیز باشد، مخصوصا که یک کانال اختصاصی برای این پخش زنده داشته باشید و مخاطبان هم به راحتی از طریق موبایل یا وب بتونند پخش زنده شما را ببینند.

لحظه‌نگاریک ابزار اطلاع‌رسانی آنلاین است که امکان پخش زنده ویدئویی و صوتی رویدادها را از طریق یک کانال اختصاصی روی موبایل کاربران فراهم می‌کند. روش کار لحظه‌نگار به این صورت است که پس از ثبت‌نام هر کاربر، یک پنل کاربری اختصاصی در اختیار وی قرار می‌گیرد که از طریق آن می‌تواند اشتراک و ارتباط ویدئویی و صوتی خود را مدیریت کند.

پس از آن کاربران می‌توانند از طریق موبایل، ویدئو یا صوت مدنظرخود را به صورت زنده بر روی کانال اختصاصی خودشان منتشر کنند و دنبال‌کنندگان کانال آن‌ها همانند یک پخش زنده تلوزیونی، تصویر و صدای آن‌ها را از طریق اینترنت دریافت می‌کنند. خدمات جالب سامانه لحظه‌نگار می‌تواند برای برگزار کنندگان رویدادها، شرکت‌ها و سازمان‌ها، مراکز آموزشی و حتی تیم‌هایی که به صورت دورکاری فعالیت می‌کنند، ارزش بسیار مهمی برای ارتباط خلق کند. با این سامانه از کوچکترین گروه گرفته تا سازمان‌های بزرگ با هزینه بسیار کمی به یک رسانه فراگیر با قابلیت‌های تاثیرگذار دسترسی خواهند داشت.

عضویت و استفاده از خدمات لحظه‌نگار در حال حاضر تا مدت زمان ۳۰ دقیقه رایگان است و برای پخش مدت زمان بیشتر باید از تعرفه‌های در نظر گرفته شده استفاده کنید. لحظه‌نگار متعلق بهپارسی‌زبانان می‌باشد که یک مجموعه تولید و پیاده‌سازی سامانه‌های تحت‌وب و موبایل است.

آدرس لحظه‌نگار: http://lahzenegar.com

با نظراتتان ما را همیاری کنید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده