خانه / ایده های جدید / کسب درآمد با گردشگری
جاکو

کسب درآمد با گردشگری

جاکو

کسب درآمد با گرشگری

سلام ۳۰۳۹ های دنبال کننده ی ما.امروز براتون از یک سرویس کسب درآمد پر سود صحبت خواهیم کرد که با این ایده توانستند کسب و کار پر رونقی را برای خود رقم بزنند.فرض کنید شما هم به مکان جدیدی سفر کرده اید و آشنا و کسی را هم در آن شهر ندارید و برای خواب و اقامت نیاز به یک ویلا یا خانه دارید.چه می کنید؟ به چه کسی اطمینان خواهید کرد؟ بحث امروز ما در رابطه با این است که این سامانه شما را با اقامت گاه و ویلای شهر مورد نظر شما آشنا می کند و همه ی جزئیات و آدرس و قیمت و اطلاعات را نیز در اختیارتان قرار خواهد داد.این سرویس نمونه شبیه سازی شده ی یک سایت خارجی است که با استقلا فراوانی رو به رو شده است.افراد زیادی از این راه به کسب درآمد پرداخته اند

تابه‌حال نام وب‌سایت airbnb را شنیده‌اید یا از آن بازدید کرده‌اید؟ این سایت بر اساس یک ایده به‌ظاهر ساده و پرنیاز در حال حاضر یکی از پردرآمدترین سرویس‌های آنلاین جهان در حوزه گردشگری است. airbnb یک اجرای عالی از یک ایده ساده است، این سرویس امکان اجاره منازل مردم را در سراسر دنیا به توریست‌ها می‌دهد.

جاکو یکی از سایت‌های فارسی که به‌تازگی فعالیتی مشابه این سرویس را در ایران آغاز کرده، جاکو برای دو دسته از کاربران ارزش مالی خلق می‌کند، گروه اول اجاره دهندگان فضاهای اقامتی، و دومین گروه گردشگران و اجاره‌کننده‌ها.

ثبت‌نام در جاکو رایگان است و کاربران در هر دو بخش امکان ثبت یا اجاره فضا را دارند، جاکو برای هر فضای اجاره‌ای، امکان دسترسی به اطلاعات تماس، تصویر و مکان‌یابی از روی نقشه را فراهم کرده است.

پتانسیل درآمدزایی خدمات گردشگری در حوزه فناوری اطلاعات در همه جای دنیا بسیار بالاست، به شکلی که سازمان‌‌های بزرگ و کوچک دولتی و غیردولتی در این بخش‌ها آغاز به سرمایه‌گذاری‌های کلان کرده‌اند. ازاین‌رو لازم است که استارتاپ‌ها و شرکت‌های کوچک، در این حوزه با خلاقیت، سرعت عمل و اجرای قوی وارد شوند تا امکان بقاء و رقابت داشته باشند.

آدرس جاکو:www.jakoo

موفق باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد

بازاریابی سفارش طراحی سایت و کسب درآمد  سلام – این مقاله را تقدیم میکنیم به ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده