خانه / بانک کارآفرینی / کسب درآمد با شغل مدیریت جشن ها
مدیریت مراسمات شادی
مدیریت مراسمات شادی

کسب درآمد با شغل مدیریت جشن ها

کسب درآمد با شغل مدیریت جشن ها 

مدیریت مراسمات شادی
مدیریت مراسمات شادی

سلام به شما عزیزان همراه سایت ۳۰۳۹ . ای ار . در این مقاله قصد داریم یک شغل شاید عجیب و شاید نایاب رو به شما معرفی کنیم تا اگر تخصص و علاقه ای در این زمینه دارید ٬ بتوانید فعالیت کنید و در این زمینه کسب درآمدی خوب داشته باشید .

همه ساله صد ها هزار ازدواج در کشور صورت میگیرید  و بیش از صد ها هزار جوان در شرف ازدواج هستند . متاسفانه روز به روز هزینه های برگذاری مراسمات جشن ها و عروسی ها بیشتر و بیشتر می شود . خیلی از جوانان به معنای واقعی با این هزینه ها مشکل دارند و با توجه به اینکه فرصت مدیریت روی مخارج را ندارند اگر شرکت یا شخصی بتواند هزینه های مراسمات شان را مدیریت کند بدون شک استقبال میکنند .  تا حداقل کمتر هزینه کنند و از زیر فشار و استرس مراسمات و مخارج خارج شوند . اگر شرکتی تعهد دهد که از صفر تا صد عروسی را بر عهده میگیرد آیا خانواده عروس و داماد آرامش بیشتری ندارند و بیشتر لذت نمیبرند ؟؟ قطعا همین طور است.

اگر به شادی ها علاقه دارید و مدیریت خوبی دارید برای شما این یک فرصت است ٬ میتوانید یک گروه حرفه ای تشکیل دهید ( از فیلم بردار ٬ تزیین ماشین عروس تا شام و هماهنگی تالارها و .. ) رو انجام دهید و  یک برند در زمینه برگذاری جشن ها ایجاد کنید . البته باید هزینه ها و کیفیت کار قطعا مناسب تر از زمانی باشد که فرد خودش به تنهایی دنبال همه ی بخش های برگذاری مراسم است .

کسب درآمد با مدیریت مراسمات
کسب درآمد با مدیریت مراسمات

کافی است تیم شما حرفه ای باشد و شما مدیریت خوبی داشته باشید ٬ قطعا زوج های زیادی برای واگذاری اداره ی امور مراسمشان به شما مراجعه میکنند .

کافی است یک دفتر کوچک داشته باشید و زوج هایی که در شرف ازدواج هستند یا عقد کرده اند را شناسایی و خدمات تون رو به صورت شفاف براشون توضیح دهید .

مثلا با دفاتر ثبت ازدواج همکاری کنید تا شما را برای برگذاری مراسمات معرفی کنند ٬ شناسایی بازار هدف شما خیلی سخت نیست . بعد از مدتی اگه کار شما و تیم تون خوب باشد نیاز به بازاریابی نیست و بازاریابی ویروسی ( دهان به دهان ) سر شما رو به شدت شلوغ میکند .

خیلی ها بیکار هستند و میتوانید یک تیم حرفه ای بسازید و به صورت پروژه ای با همکارانتون تسویه کنید و سود خودتان را بردارید .

امیدواریم  شما بتوانید سهمی در شادی دیگران داشته باشید و این فرصت برای شما درآمدزایی خوبی داشته باشد.

 

پیشنهاد شگفت انگیز :    صادرات برف و کسب درآمد

با تشکر

http://3039.ir

درباره ی راوی

همچنین ببینید

استارتاپ

دلایل اصلی شکست استارتاپ ها

دلایل اصلی شکست استارتاپ ها سلام – در این مقاله به صورت تیتروار به دلایل ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده