خانه / کسب درآمد آنلاین / کسب درآمد ۵۰ دلار به ازای ارسال پست
کسب درآمد از ارسال پست

کسب درآمد ۵۰ دلار به ازای ارسال پست

کسب درآمد ۵۰ دلار به ازای ارسال پست

سلام و درود خدمت دوستان عزیز ۳۰۳۹ .با توجه به لغو تحریم ها و اشتیاق دولت به وارد کردن دلار به ایران, علاقه مردم به همکاری با وب سایت ها و شرکت های خارجی افزایش یافته است.چرا شما جز یکی از افرادی نباشید که دلار را به ایران وارد می کند؟ شما به سهم خودتان و از طریق نویسندگی می توانید دلار را به بازار ایران تزریق کنید و هم دستمزدتان را به دلار دریافت کنید که تقریبا ۲۰ برابر دستمزدتان در ایران به ازای همان پست و مطلب خواهد بود و این فقط به خاطر ارزش دلار در کشورمان است و ۵۰ دلار برای آن ها چیزی نیست.

کسب درآمد از ارسال پست21

وب سایتی که امروز به شما معرفی خواهیم کرد که نویسنده مستقل می پذیرد در زمینه ی مدیریت مالی و مدیریت بازرگانی و مدیریت آموزشی است.

Brazen   در ازای ارسال مقاله ۷۰۰ تا ۹۰۰ کلمه ای ۵۰ دلار پرداخت کرد.موضوعاتی که شما می توانید در مورد آن مقاله ارسال کنید :

مانند: استراتژی های جدید برای پذیرش دانشجو، اهمیت نظارت بر برنامه ریزی تحصیلی دانش آموزان و هر مقاله ای که کمک کند دانش آموزان موفق تر و آینده نگر تر داشته باشیم و هر مقاله ای در مورد فارغ اتحصیلان, استخدام و بازاریابی, تعهدات شغلی, مشارکت , بازاریابی اینترنتی, شبکه و اینترنت, کسب درآمد آنلاین و ووو

کسب درآمد از ارسال پست3

آدرس ایمیل جهت ارسال مقاله :blogeditor@brazen.com

آدرس وب سایت: brazen.com

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر    سلام – اگه سایت یا وبلاگی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده