خانه / رمز موفقیت / جذب ثروت با فنگ شوی(قسمت پنجم)
ssssssssssss

جذب ثروت با فنگ شوی(قسمت پنجم)

جذب ثروت با فنگ شوی(قسمت پنجم)

سلام و درود خدمت ۳۰۳۹ های عزیز.امروزه روی آوردن به قوانین جذب و موفقیت در افزایش ثروت بسیار رواج یافته است و انسان ها متوجه شده اند که قوانینی در دنیا حاکم است که راه رسیدن به ثروت را هموار تر می کند.از نظر چینیان و قانون فنگ شوی, انسان ها با رعایت اصولی می توانند انرژی رفاه و سرمایه را در فضای خانه و کار خود افزایش دهند و در نتیجه به کائنات این پیغام را بفرستند و پول بیشتری به سمت آن ها می آید

ssssssssssss

طبق قوانین فنگ شوی دور ريختن يادگاري‌هايي که انسان را ياد خاطرات غمگين مي‌اندازند نيز يکي ديگر از تکنيک‌هاي فنگ‌شويي جذب ثروت است. چيني‌ها معتقدند اشيا و عکس‌هايي که ما را به ياد خاطرات غم‌انگيز و شکست‌هاي زندگي مي‌اندازد، مي‌تواند در جريان گردش انرژي و جذب سرمايه و ثروت اثر بگذارد و مانع جذب ثروت شود. از اين رو چيني‌ها حتي عکس‌هايي را که آنها را به ياد خاطرات غم‌انگيز مي‌اندازند مثل عکس‌هايي که يادآوري طلاق يا شکست در يک پروژه کاري يا تحصيلي را به آنها يادآوري مي‌کنند هرگز نگه نمي‌دارند.

DDD

اگر وسيله برقي خرابی داريد حتما براي تعمير آن اقدام کنيد. وسايل الکترونيکي خراب و نيمه سوز بخش زيادي از انرژي‌ها را صرف خود مي‌کند و تمرکز انرژي‌ها را براي جذب شادي، ثروت و سرمايه از بين مي‌برند. پس اگر راديوي خراب و سشوار نيمه‌سوز داريد براي تعمير آنها زودتر اقدام کنيد و لامپ‌هاي سوخته، ساعت‌هاي خراب و باتري‌هاي استفاده شده را دور بريزيد تا انرژي‌هاي ثروت را بهتر و بيشتر جذب کنيد.

پیروز باشید

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

3039

جذب ثروت با فنگ شوی (قسمت دوم)

جذب ثروت با فنگ شوی (قسمت دوم) ۳۰۳۹ های عزیز ادامه صحبت هایمان را با ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده