خانه / موضوعات آموزشی / کسب در آمد از طریق پارکینا
3039

کسب در آمد از طریق پارکینا

3039

کسب در آمد از پارکینا

سلام خدمت ۳۰۳۹ های عزیز .امروز برای شما روش دیگری برای کسب درآمد از اینترنت را داریم.شاید شما هم به این نتیجه رسیده اید که اینترنت چه راه های عجیب و زیادی برای پولدار شدن دارد!!!! روشی که قراره در باره اش حرف بزنیم در واقع کسب درآمد از طریق پارک دامنه است.ما به شما سایتی معرفی می کنیم که ازطریق متصل کردن dns های دامنه ی خریداری شده تون به این سایت , از روش های کسب درآمد این سایت بهره بگیرید.شاید نامفهوم به نظر برسه ولی در ادامه براتون با جزییات و از اول توضیح میدهیم.

اگر با اصطلاحات دامنه آشنا نیستید میتوانید از توضیحات زیر بهره بگیرید .

دامنه چیست ؟ به نامی اختصاصی گفته می‌شود که هر وب‌سایت برای تمایز و قابل دسترسی بودن نسبت به سایر وب‌سایت‌ها به خود می‌گیرد، مانند: ” justmoney.ir ”

هردامنه از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول نامی‌است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقه خود آن را برای سایت خود انتخاب کند و بخش دوم که با یک نقطه از بخش اول جدا می‌شود، پسوندی است قراردادی که از دو تا شش حرف تشکیل شده و هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب نماید.

DNS چیست ؟ DNS مخفف ” Domain Name System  ” است . وظیفه ی DNS هماهنگ سازی یک دامنه با یک هاست می باشد و تمامی شرکت های فروش دامنه قسمت مدیریت DNS را دارند .

از کجا دامنه خریداری کنیم ؟

سایت های مختلفی در اینترنت وجود دارند که دامنه می فروشند . من در زیر آدرس چند سایت برای خرید دامنه را ذکر کرده ام .

https://www.maralhost.com

http://www.nic.ir

http://www.abtinweb.com

پس از گذر از معرفی مفاهیم مربوط به دامنه ، به معرفی سایت پارکینا می پردازم . شما برای اینکه از این سرویس استفاده کنید ابتدا در این سایت می بایست ثبت نام کنید . برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید .

http://www.parkina.com

پس از ثبت نام فایل راهنمای سایت را دانلود کرده و مطابق فایل راهنما DNS های دامنه تان را ست کنید . پس از ست کردن DNS های دامنه حدود ۲۴ ساعت طول می کشد تا سایت شما بر روی سایت پارکینا ، پارک شود . پس از پارک شدن دامنه بر روی پارکینا میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید .

پارکینا چه امکاناتی دارد ؟

۱- میتوانید از قالب های متنوع سایت پارکینا استفاده کنید .

۲- میتوانید از شیوه های مختلف این سایت کسب درآمد کنید .

۳- میتوانید از امکانات حرفه ای مدیریت سایت ، پارکینا استفاده کنید .

راه های پولدار شدن را از ما بپرسید

تیم مدیریتی ۳۰۳۹

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی

مزایا و معایب کلی کسب و کار خانگی   با سلام – کسب و کار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده