خانه / کسب درآمد آنلاین / کسب در آمد با فریلنسرینگ ایرانی
kar center3039

کسب در آمد با فریلنسرینگ ایرانی

3039کار سنتر

کسب در آمد با فریلنسرینگ ایرانی

۳۰۳۹ ها سلام .وقتتون به خیر امیدوارم تا به اینجا در کسب و کار و کسب درآمد موفق بوده باشید.برای شما عزیزانی که حرفه تان را در اینترنت جست و جو می کنید خبر خوبی داریم.نیاز نیست وقت خود را جست و جوی کلمه به کلمه شغل مورد نظرتان در موتور های جست و جو سرچ کنید که چه بسا بسیاری تاریخ انقضا هم هستند.ما امروز سایتی معرفی می کنیم که شما با انتخاب مهارتتان و کارهایی که می توانید انجام دهید, شغل ها و پروژه هایی را دریافت می کنید و در ازای انجام و تحویل آن, پول دریافت می کنید.

کارسنتر سرویس جدید دورکاری و آزادکاری (فریلنسرینگ) است با ظاهری کاملا متفاوت و خلاقانه، اولین نکته جالب در این سرویس اصطلاحات جالب به کار رفته است مثل: کارسنتر، کاربلد، کاربرگ. این سرویس هم مانند سایر فریلسنرها یا سایت‌های آزادکاری از دو دسته کلی کارفرما و مجری تشکیل شده است. کارفرما کسی است سفارش انجام کاری را دارد و مجری هم کاربرانی هستند که توانایی و مهارت انجام دادن کاری را دارند.

آزادکاری و دورکاری (فریلنسرینگ) یکی از شناخته‌‌شده‌ترین زیرساخت های تجارت الکترونیک و درآمد اینترنتی بشمار می‌آید. امکان شبکه‌سازی بین افردا مختلف، عدم محدودیت زمانی و مکانی، حمایت تبلیغاتی و خدماتی بستر فریلسرینگ، حذف فرایند کاغذبازی و قرارداد نویسی برای پروژه‌های کوچک و دهها مزیت دیگر باعث گردیده که طرفداران این قبیل خدمات هر روز بیشتر شود.

این سرویس در بخشی از معرفی خود می نویسد: کارسنتر محیطی است که با هدف آشنایی و برقرارکردن ارتباط بین کاربلدان و مشتریان طراحی شده. همه‌ی کسانی که در یک یا چند زمینه دارای مهارت هستند در این محیط توانایی‌های خودشان رو به مشتریان معرفی می‌کنند و به این ترتیب تمامی مهارت‌ها و تخصص‌های مورد نیاز برای عموم مشتریان در یک سایت جمع‌آوری می‌شود.

kar center3039

کارسنتر دارای دسته بندی موضوعی خوبی است و مشریان این سایت به راحتی می توانند در گروه مدنظر خود در بین کاربلدها جستجو کرده و مجری متناسب با نیاز خود را دعوت به کار کنند. از دیگر نکات برجسته در کارسنتر بخش معرفی کارها یا کاربلدهاست، در این قسمت جزئیات خوبی از نحوه ارائه، توانمندی و هزینه‌ها وجود دارد به شکلی که کارفرما یا سفارش دهنده به خوبی می تواند از میان پیشنهادهای ارائه شده مناسب‌ترین کاربلد را برای پروژه خود انتخاب کند.

در کارسنتر کاربلدها دارای  فروشگاه اختصاصی خود خواهند بود که در آن خدمات و مهارت قابل فروش خود را معرفی می‌کنند. عضویت در این سرویس رایگان است و تراکنش مالی بین مشتری و مجری از طریق کاربرگ ها انجام می شود. کارسنتر زیرمجموعه گروه وب‌سایت های گلییماست. این گروه دارای چند وب‌سایت با موضوعات مختلف است که فریلنسر کارسنتر یکی از آنهاست.

آدرس کارسنتر: http://karcenter.geeleem.com

فرصت از ما, کار از شما

تیم مدیریتی سایت کسب درآمد

www.3039.ir

درباره ی moj1rayaname

همچنین ببینید

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر

سایت های کسب درآمد به ازای نمایش بنر    سلام – اگه سایت یا وبلاگی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایده